Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ebay - slanje u SAD

Pozdrav, da li itko prodaje putem ebaya i jeste li slali u ameriku? Zanima me kako mi je jeftinije poslati, radi se o samo o majici s kapuljačom. Imate li kakvih iskustava s eurosenderom ili mi je pošta najbolja opcija?
2023 12 17
Nadam se da nisu prevaranti u pitanju Ono tipa uplatit ce duplu postarinu bla bla Iskreno mislim da slanje majice u Ameriku nije isplativo,bez obzira koje slanje je u pitanju Provjerite putem poste online kolika bi cijena postarine bila
2023 12 17
> kozmetika88: > Nadam se da nisu prevaranti u pitanju > Ono tipa uplatit ce duplu postarinu bla bla > Iskreno mislim da slanje majice u Ameriku nije isplativo,bez obzira koje slanje je u pitanju > Provjerite putem poste online kolika bi cijena postarine bila Apsolutno se slazem, mora da je neka predobra majica u pitanju... Postarina plus porez moze biti stotinjak eura. Mi znamo naruciti iz Kanade i postarina nije nikad manja od 80 dolara, no ne narucujemo samo jednu majicu
2023 12 17
Ponudila mi je 14$ za majicu i 19$ za poštarinu. Ne znam jel moram još dodatno nešto platiti ili samo slanje u pošti. Novci sjedaju putem paypala i odmah ih mogu dignuti ili trebam čekati?
2023 12 17
> AntonijaP90: > Ponudila mi je 14$ za majicu i 19$ za poštarinu. Ne znam jel moram još dodatno nešto platiti ili samo slanje u pošti. > Novci sjedaju putem paypala i odmah ih mogu dignuti ili trebam čekati? Jos Isuse Bože vise Zene nemojte biti naivne Da pogodim,javljanje putem maila,pa nudi novaca vise nego sto trazite,pa sto prije da posaljete Pa kad posaljete moci cete podici novac,kojeg naravno nema,niti ce ga biti Ima hrpa tema o tome Ocito u Americi nema odjece za kupiti Ne javljajte se nikome na mail,ne upisujte podatke s kartice nigdje Citajte obavjesti od admina o svim prevarama
2023 12 17
> kozmetika88: > > AntonijaP90: > > Ponudila mi je 14$ za majicu i 19$ za poštarinu. Ne znam jel moram još dodatno nešto platiti ili samo slanje u pošti. > > Novci sjedaju putem paypala i odmah ih mogu dignuti ili trebam čekati? > Jos Isuse Bože vise > Zene nemojte biti naivne > Da pogodim,javljanje putem maila,pa nudi novaca vise nego sto trazite,pa sto prije da posaljete > Pa kad posaljete moci cete podici novac,kojeg naravno nema,niti ce ga biti > Ima hrpa tema o tome > Ocito u Americi nema odjece za kupiti > Ne javljajte se nikome na mail,ne upisujte podatke s kartice nigdje > Citajte obavjesti od admina o svim prevarama Nije upit s maila, nego ponuda na ebayju. Ponudila mi je manje novca. Ne radi se o prevari Samo me zanimalo slanje u SAD i iskustva drugih koje su slale proizvode izvan europe
2023 12 17
Na stranici Hrv poste mozete provjeriti koliko bi vas otp doslo, carina je oko 2€ ako se ne varam. Ja sam planirala nesto za Poljsku slat i bilo je oko 17€ pa sam odustala. Al Cifre su obicno velike.
2023 12 17
Šaljete normalno kao i svaku drugu pošiljku, najbolje u onim vrećicama sa mjehurićima i tražite najjeftiniju opciju kao pismo-pošiljka, broj za praćenje se obvezno dobije. Za Europu je cca 12 eura, pa je Amerika nešto malo skuplja. Ne mogu se sjetiti jeli se upisuje vrijednost, ali možete napisati da je poklon.
2023 12 17
Netko ce dobrovoljno kupiti nosenu majicu iz druge drzave,platiti veliku postarinu i carinu,zbog te iste majice Da je neki unikat,rijedak predmet kojeg nema u tvojoj drzavi i da je velika vrijednost toga onda bi razumila Ali ovako ne Dali unaprijed dobijete novac za to,ili ide nakon slanja Meni je takav nacin poslovanja sumnjiv,ali svakome na odabir
2023 12 17
Pa ima li pošta tarife za slanje van Hr, mora to negdje pisati? Da, skuplja pita neg tepsija..
2023 12 17
> kozmetika88: > Netko ce dobrovoljno kupiti nosenu majicu iz druge drzave,platiti veliku postarinu i carinu,zbog te iste majice > Da je neki unikat,rijedak predmet kojeg nema u tvojoj drzavi i da je velika vrijednost toga onda bi razumila > Ali ovako ne > Dali unaprijed dobijete novac za to,ili ide nakon slanja > Meni je takav nacin poslovanja sumnjiv,ali svakome na odabir Nije nikakva prevara nego normalna ebay prodaja. Kupac plati odmah paypalom, a prodavač od ebay-a dobije obavijest kad je plaćeno, adresu kupca i da može poslati robu. Ebay tj. Paypal zadržava novac otprilike dok ne dođe do kupca. I nitko živ vam neće naplatit carinu za jednu majicu :D
2023 12 17
> kozmetika88: > Meni je takav nacin poslovanja sumnjiv,ali svakome na odabir Ne shvaćam čemu ovoliko čuđenja. Brdo šminke i preparata za kosu sam kupovala preko eBaya jer nemaju svi brendovi distribuciju u Europi, i eto, debelo sam preplatila proizvod i oderalo me na shippingu, ali sam kupila što sam htjela.
2023 12 20