Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto uciniti kod prevare

Pozdrav, kupila sam od cure kupujemkupujem6 tenisice i razgovor je tekao uredno nije imala negativnih recenzija sve je bilo lijepo dogovoreno. Onda je krenilo zavlacenje da vec mjesec dana ne moze poslat patike, a ne javlja se za vracanje novca. Sto se moze uciniti dalje?
2024 01 22
Pozdrav, kontaktirajte admina ako ne mozete sami rijesiti i nekako se dogovoriti
2024 01 22
Ostavite povratnu informaciju i prijavite adminu, blokirat ce ju jer vec ima dvije negativne. Imate li njene podatke, broj mobitela ili mail da ju kontaktirate ili da je nadjete na fb? Iskreno, ovo mi ne zvuci optimisticno jer ima vec dvije prevare, ali sretno. E, i stavite njene podatke u temu za crnu listu
2024 01 22
Korisnica je upozorena na povrat, a profil je blokiran.
2024 01 23
> Desinićka: > Ostavite povratnu informaciju i prijavite adminu, blokirat ce ju jer vec ima dvije negativne. Imate li njene podatke, broj mobitela ili mail da ju kontaktirate ili da je nadjete na fb? Iskreno, ovo mi ne zvuci optimisticno jer ima vec dvije prevare, ali sretno. > E, i stavite njene podatke u temu za crnu listu Bila mi se javila sinoc da zna da nije u redu kao da joj posaljem air cash kod za povrat koji sam joj poslala, ali sve mi je to sumnjivo. Rekla je uplatiti danas, a vise se ne mogu cut s njom posto je blokirana🤞
2024 01 23
Može ona pročitati vaše poruke pišite joj
2024 01 23