Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarantica PBZ bankomat

Lea Malešić prevarantica koja operira sa dotičnom Mateom več poznatom sa mojih krpica.Budite na oprezu uplatila sam preko internet bankarstva da sa mojim kodom podigne novc,no dotične su podigle novce i nestale,te paket nikad nisam vidjela.Prošlo je 2mj od toga profil je nestao na mojim krpicama.Bila sam u banci i na policiji te ništa ne mogu pošto je preko moga računa koda ja dižem novac.Tako da pripazite plačanje tako.Ja sam se opekla pa eto da upozorim.
2024 01 25
Samo prevare u zadnje vrijeme 🤦 Kako su to dizale preko vaseg koda?
2024 01 25
Ni meni nije jasno... Niste im valjda dali sigurnosni kod kartice? 😨 Koliko su podigle?
2024 01 25
Meni niš nije jasno... Danas hrpa novih profila bez suradnji obavještava o prevarama, ne vidim ni jednu negativnu ocjenu, ne kužim kaj se to zbiva?
2024 01 25
Nešto se čudno događa,evo danas mi sa nekakvog Trustap profila dolazi poruka da im zbog bolje učinkovitosti ostavim svoje osobne podatke uključujući i iban.
2024 01 25
> kupujemkupujem7: > Nešto se čudno događa,evo danas mi sa nekakvog Trustap profila dolazi poruka da im zbog bolje učinkovitosti ostavim svoje osobne podatke uključujući i iban. Prijavite to moderatoru. A mozete i staviti link na profil na forum da znamo o kome se radi
2024 01 25
> kupujemkupujem7: > Nešto se čudno događa,evo danas mi sa nekakvog Trustap profila dolazi poruka da im zbog bolje učinkovitosti ostavim svoje osobne podatke uključujući i iban. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0abe8bd9f5856c449c4bef3688592312.jpg) Malo neobicno.
2024 01 25
Pretpostavljam da im je dala PBZ #withcash kod s kojim su digle lovu.
2024 01 26
> ValkyrieBlue: > Pretpostavljam da im je dala PBZ #withcash kod s kojim su digle lovu. Da to sam im dala,tako je pobrala lovu.Uglavnom pazite se ima svega.
2024 01 26
Ja ne kuzim sto ste im davali od svog racuna., dobro uplatili nesto svojim internet bankarstvom a sto ste dalje davali kad se nema sto davati valjda ste cekali da Vam se posalje to sto ste platili.,jel tako.stvarno ne kuzim, davati lozinke ili nesto slicno to nikako, bas ne razumijem kako su ljudi naivni.
2024 01 26
Niš to ne kužim nit s tim petljam, ima IBAN, tko ga nema ili je blokiran neću ulaziti u razloge, preskočim da si ne kompliciram život jer nikad ne znaš što zapravo stoji iza blokade
2024 01 28
> sanjaurban: > Niš to ne kužim nit s tim petljam, ima IBAN, tko ga nema ili je blokiran neću ulaziti u razloge, preskočim da si ne kompliciram život jer nikad ne znaš što zapravo stoji iza blokade To je istina mnogi imaju blokiran račun,ok je poslovanje aircashom ako si normalan ili normalna,ali ovakve prevare i sve ostalo.Mislim karma je k.... da budem prsta x-) kada tada ce je nesto snaci.Policija i to nista ne mogu nema veze.Kad tada ce je snaci nesto bolest itd.
2024 01 28