Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Promjena imena profila na krpicama

Drage cure Da li znate kako promijeniti ime profila na krpicama? Vidim da se moze promijeniti ime ducana, ali promjena imena profila ne. Ime profila koje sam davno odabrala zvuči mi morbidno i rado bi ga promijenila. Thx
2024 01 26
i ja sam svoje birala davno i htjela bih ga promijeniti, ali evo bas sam neki dan dobila odgovor od admina da se nazalost ne moze
2024 01 26
Ne moze se promjeniti Inace bi prevaranti samo mjenjali ime profila I ja sam prije 9 godina bezveze upisala ime profila i kako je tako je,ne mogu nista Bitnije je kakvi smo prodavaci i kupci :)
2024 01 26
Da i sama sam to htjela a nije se moglo, jer nisam ga ja stavljala, a onda shvatila da ni tu ime ne cini covjeka vec sve drugo, tako da naviknite se sve drugo je daleko bitnije od imena, kupnje, prodaje i povratne sve je to vaznije od imena. Sad mi postalo simpa a ranije me smetalo tko bi nama udovoljio hahaha :D
2024 01 26
> diabolique: > Drage cure > Da li znate kako promijeniti ime profila na krpicama? > Vidim da se moze promijeniti ime ducana, ali promjena imena profila ne. Ime profila koje sam davno odabrala zvuči mi morbidno i rado bi ga promijenila. > Thx daaa ime profila se ne može promijeniti, a ovo "ime dućana" i kad se promijeni, nigdje se ne vidi x-) ja sam isto bila uvjerena da ću moći kasnije nešto mijenjati pa sam upisala prvo što mi je palo na pamet ,:)
2024 01 26
Hvala cure 🙂
2024 01 26
> diabolique: > Hvala cure 🙂 Ime je baš moćno,nema potrebe za promjenom ;)
2024 01 26
Ja kad sam otvarala profil nisam imala pojma kako sve funkcionira,mislila sam da moram upisati svoje podatke,zapravo neznam ni sama sta sam mislila i tako stavila prezime..Uskoro sam vidjela kako stvari idu ali za povratak je bilo prekasno 😄😄
2024 01 26
Da, ne može se. Ali prepoznatljivi ste po tom imenu. Nije li bolje?
2024 01 26