Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Facebook grupe za prodaju krpica

Usla sam u par grupa i pratim ih vec nekoliko dana i iskreno, krpice su mi bolje. U grupama je previse objava dnevno, postovi se vrlo lako izgube. Malo glupa pravila imaju, to je da samo jedna slika moze ici u oglas, a ostale u komentare pa je nepregledno i nema dovoljno slika artikala. Najmanje mi se svidja grupa Daj babi euro jer su artikli koji se bidaju cesto bezveze (sto je i razumljivo posto na ponudu morate pristati pa makar ona bila 2eur)🙂 doslovno sam vidjela oglas za set od tri trokuta za skolu, koji kostaju vjerojatno manje od postarine koju bi netko platio za njih. I bude oglasa koji mi izgledaju kao da je netko cistio kucu i viskove ogasio za prodaju, tipa tri rasparena tanjura, vjesalice i par carapa u lotu 😂
2024 02 28
Ušla i izašla iz Daj Babi euro :) Nekad davno sam bila u toj grupi,pa reko opet da pokušam :) Prodala sam( čitaj poklonila) tri lota stvari po 6 kom.za 4 e 😁 Govorim o modernim i urednim stvarima.Bolje da sam poklonila,kao što i radim,nije vrijedno muke pakiranja,slanja.. U grupi očito nije dozvoljeno komentiranje članova,jer odmah brišu post. Stavljaju se baš kako je Desnićka gore rekla,gluposti i smeće koje nikome ne treba.Grupa pretrpana drndom,nije po mom guštu. Samo malo dotjerati Krpice,meni nema ljepše stranice za robicu na jednom mjestu :)
2024 02 29
Ja sam imala neslavnu avanturu u grupi Daj babi milju. Objavila sam Pepe Jeans kratke traper hlačice s mog profila. Budući da sam ih davno slikala i objavljivala na Krpicama, nije mi se dalo tražiti u albumu nego sam screenshotala i obrezala slike - vidjele su se samo roza strelice sa Krpica. Dobijem komentar od adminke "ponovite objavu s vlastitim slikama". U redu, izbrišem objavu i dok tražim slike u galeriji dođe mi obavijest. Adminka me označila u komentar nekog posta koji valjda služi kao stup srama 😂 i kaže zašto si izbrisala objavu, samo admini smiju brisati objave. Ahaaa... tu sam već razmišljala o izlasku iz grupe jer me se prca u zdrav mozak, ali rekoh kad sam već došla do tud, našla slike, idem probati. Objavim potpuno nove Pepe Jeans hlačice s početnim bidom 1 euro plus 2.79 Tisak i - ništa. Prošao je rok za aukciju, nitko se nije javio. Nakon toga sam izašla iz grupe
2024 02 29
Nisam ni ja imala bas uspjeha, pa mislim da se necu ni zadrzavati dugo tamo. Bas me zanima kako su uspjele one koje su dosta prodale tamo. 😀
2024 03 01
Aukcije ne volim i nemam zivaca pratiti ih i pravila necu komentirati kao ni ponasanje pojedinih admina u tim grupama koji misle da su Bog i batina. Objavljujem u facebook grupama koje nisu aukcijske. Bila mi je prije super grupa Zara baby store. Rasprodala bi skoro sve u par sati (cca 2-3 sata) od objave. Vec mjesecima tamo nema pomaka. Ali krpice su mi super. Ovdje uvijek nekako ide. Nekad bolje, nekad losije, ali ide.
2024 03 01
1 2 3