Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje o ostavljanju recenzija

> Ketycaa: Odgovornost prodavača prestaje onda kad pošalje paket, ali svi znamo da se na putu može svašta dogoditi s paketom, tako da zbog svoje sigurnosti volim tu i tamo škicnuti status. Prodavač ispunjava obrazac, Tisak, HP i sl., znači ima kopiju, ima račun da je uplaćen trošak otpreme, ima i potvrdu na kojoj je šifra paketa i ono najbitnije, ima novac kupca. Ali ima i odgovornost tako dugo dok kupac ne javi da je zadovoljan, ako nije, znači povrat uplate + trošak otpreme i sve to uz ispriku. Odgovornost/obveza ne prestaju samo slanjem paketa. Nije tu početak i kraj 'priče'. ;)
2024 03 03
> katarinamartina: > > IvonaKarasov: > > Ja sam zapisivala sve suradnje na papir, trenutno nemam ni 190 povratnih, a nisu mi ostavljene 300 i više, nakon tih 300 sam prestala brojati jer nema smisla. > 300+ povratnih vam nije ostavljeno? Je li to moguće? :o Nazalost da. Prodajem ovdje od 2015. godine. Samo proteklih 10 dana sam imala 7 suradnji, ostavljene su mi 2 povratne. Nakupi se kroz godine... ostali se nisu niti javili da su primili.
2024 03 03
> katarinamartina: > > Ketycaa: > Odgovornost prodavača prestaje onda kad pošalje paket, ali svi znamo da se na putu može svašta dogoditi s paketom, tako da zbog svoje sigurnosti volim tu i tamo škicnuti status. > Prodavač ispunjava obrazac, Tisak, HP i sl., znači ima kopiju, ima račun da je uplaćen trošak otpreme, ima i potvrdu na kojoj je šifra paketa i ono najbitnije, ima novac kupca. > Ali ima i odgovornost tako dugo dok kupac ne javi da je zadovoljan, ako nije, znači povrat uplate + trošak otpreme i sve to uz ispriku. > Odgovornost/obveza ne prestaju samo slanjem paketa. Nije tu početak i kraj 'priče'. ;) Tocno tako sve potpisujem. Sve napisano da se nema sto dodati. :D
2024 03 03
> maremarenda: > > katarinamartina: > > > Ketycaa: > > Odgovornost prodavača prestaje onda kad pošalje paket, ali svi znamo da se na putu može svašta dogoditi s paketom, tako da zbog svoje sigurnosti volim tu i tamo škicnuti status. > > Prodavač ispunjava obrazac, Tisak, HP i sl., znači ima kopiju, ima račun da je uplaćen trošak otpreme, ima i potvrdu na kojoj je šifra paketa i ono najbitnije, ima novac kupca. > > Ali ima i odgovornost tako dugo dok kupac ne javi da je zadovoljan, ako nije, znači povrat uplate + trošak otpreme i sve to uz ispriku. > > Odgovornost/obveza ne prestaju samo slanjem paketa. Nije tu početak i kraj 'priče'. ;) > Tocno tako sve potpisujem. > Sve napisano da se nema sto dodati. :D 😍
2024 03 04
> katarinamartina: > Odgovornost/obveza ne prestaju samo slanjem paketa. Nije tu početak i kraj 'priče'. ;) To je točno, slažem se. Samo je pitanje gdje je onda odgovornost kupca i zašto ona sve češće izostaje? Odgovornost kupca je da javi da je paket stigao, da je zadovoljan ili nije, ako nije, da vidimo zašto i da probamo napraviti sve što se da napraviti. Nisam jednom vidjela da je paket preuzet, ali od kupca ni a ni b, uzalud onda ona čuvena "svakako javim kad stigne". Odgovornost bi trebala biti obostrana.
2024 03 12
> Kinika: > > katarinamartina: > > Odgovornost/obveza ne prestaju samo slanjem paketa. Nije tu početak i kraj 'priče'. ;) > To je točno, slažem se. Samo je pitanje gdje je onda odgovornost kupca i zašto ona sve češće izostaje? Odgovornost kupca je da javi da je paket stigao, da je zadovoljan ili nije, ako nije, da vidimo zašto i da probamo napraviti sve što se da napraviti. > Nisam jednom vidjela da je paket preuzet, ali od kupca ni a ni b, uzalud onda ona čuvena "svakako javim kad stigne". > Odgovornost bi trebala biti obostrana. Slazem se, to bi ulazilo u neke osnove kulture - javiti da je stiglo, da odgovara, zahvaliti se… Mislim da ovo treba shvacati na razini suradnje i usluge, a ne na nekoj profitabilnoj i biznis razini jer, budimo realni, vecina prodaje po izuzetno niskim cijenama, a mislim da se nitko od krpica nije obogatio, barem ja odmah novac preusmjerim u nove krpice 😂 Zbog toga je izuzetno vazno njegovati kulturu i lijepe odnose jer krpice su za mene ipak jedna zajednica koja je puno vise od obicnog shoppinga i poslovanja. Ipak kada je rijec i drugim online trgovinama, ako narucujem preko messengera, uvijek javim da je stiglo, to mi se nekako podrazumijeva.
2024 03 12
1 2 3