Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto misliti kada ne zele dati podatke za uplatu?

Dakle, zelim nesto kupiti, cekam prvi odgovor da znam da li je dostupno i koja je cijena sa slanjem i napokon ga docekam nakon tjedan dana, pa opet cekam drugi odgovor za podatke za uplatu ali taj odgovor ne stize opet tjedan dana (ili uopce ne stigne)...i tako se dogovor produzi na vise od dva tjedna 😂 Da li vi kuzite takve prodavacice? Da li one ne zele prodati artikl ili sto da si mislim?! Ako postoji kupac koji zeli kupiti artikl onda se valjda i njemu proda artikl, valjda ti je u interesu da ga prodas cim prije? Ne kuzim to nonsalantno odugovlacenje? Pritom ne mogu prihvatiti da 'netko nema vremena' da odgovori tj.posalje copy-paste podatke za uplatu (to traje ni 30 sek). 😓🙄🤣 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5f216bb3dd6431587d5fd1e5afc3691c.jpg) *cvijece je tu jer sam morala staviti nekakvu sliku da kreiram temu ⚘️🌻🪻*
2024 03 15
Katastrofa, ja se javljam stalno za kupnju. Prijavljuju se uredno, a od odgovora ništa ili je prodano, ali proizvod i dalje stoji na profilu. Ili odgovore, ali kad pitam za mjere/slike više ne dobijem odgovor pa svaki put kad vidim da su se prijavile pošaljem opet poruku, ali ništa haha. Na kraju kupim novo iz neke trgovine, dam malo više novaca, ali stvarno mi se neda više navlačiti ovdje da bih kupila nešto za 10-20e. Uopće mi to odugovlačenje ne ulijeva povjerenje pa me bude strah kupiti 😆
2024 03 15
Ja sam se javila jednoj curi da želim kupiti vec 10 puta Vec sam sama sebi dosadna Ona se uredno ulogira i nikad ne odgovori
2024 03 15
Nekoć smo takve artikle ovdje zvale “navlakušama” na profil. 😅 Volim brzu komunikaciju i kad sam u ulozi kupca a i prodavača pa nikad ne čekam tjedan dana na odgovor. I sama sam nebrojeno puta doživjela ignoriranje nakon poslanog upita, ali zaboravim artikl a i prodavačicu. 😀
2024 03 15
Da, baš ste dobro napisali to su 'navlakuše' :') Ma meni je to užas, jednostavno to ne razumijem :|
2024 03 15
Eh, takvih ima od samih početaka Krpica, ništa novo i neviđeno, stave artikl koji će privući pažnju na profil i onda na upite ne odgovaraju. Ako mi netko niti ne odgovori da je artikl prodan/rezerviran/odustala od prodaje, onda ne želim od takve osobe ništa ni kupiti više i nema šanse da bih slala više puta upit za istu stvar, iz principa. Suradnje s normalnim korisnicama su top! :)
2024 03 15
Ja isto mislim da se vrlo vjerojatno radi o "navlakušama" na profil. Tako da jednostavno ne treba više ni misliti o suradnji s takvim profilima. Ako treba tjedan dana za odgovor, tko zna koliko će trebati i za slanje. Ja sam do sada imala super suradnje ovdje i obično odmah na temelju komunikacije procijenim hoće li sve proći glatko. I sad unazad dva tjedna mi se baš skupilo dojmova da sam se pomalo i ohladila od krpica. Od jedne čekam odgovor devet dana nakon započete komunikacije, pretpostavljam da mi isto neće poslati podatke za uplatu. Zapravo, onda više ni ne želim kupiti taj artikl. Jedna nema vremena izmjeriti dužinu artikla... Druga nakon započete komunikacije i uzimanja podataka za uplatu se više ne javlja. Jedna bi pak da joj držim rezervaciju za parfem od mjesec dana. Jedna mi se nakon podizanja paketa uopće nije javila iako sam poslala poruku i pitala jel sve stiglo i jel zadovoljna. I tako... Nemam komentara više...
2024 03 15
Osobno za sada nisam imala takvih iskustava, valjda zato sto ne kupujem puno preko krpica, ali sam SIGURNA da bi u tom slucaju odustala od kupnje. Ne volim neodgovorne i nepouzdane prodavacice, ako netko u 2 tjedna “nema vremena” za odgovoriti na 2 poruke, a istovremeno se redovito ulogirava u krpice, onda slijedi pitanje kako bi tek proslo slanje paketa. Sigurno ga nebi poslala duze vrijeme, pa bi rekla da nije stigla, pa da je bolesna i kako to vec ide… znam da bi se ja previse stresirala hocu li uopce dobiti ono sto sam platila. Sve u svemu, takve prodavacice odmah izbjegavam i kad nesto odlucim kupiti, kupim iskljucivo od onih s korektnim opisima profila, slikama artikala i najvaznije, pristojnom komunikacijom.
2024 03 16
Ili im je artikal vec prodan ili ne zele prodat pa sluzi samo da privuce kupce na profilu. Iako ne shvacam tu politiku, ako mi se kod nekog svida jedna stvar, ne mora znaciti da dijelimo isti ukus i za ostalo. Imala sam situaciju prije mj dana, posaljem curki upit za haljinu,dogovorimo sve. Preostaje jos samo razmjena podataka ali tu prestaje daljnji dogovor. Jos mi bilo cudno zasto tako lijepa haljina nije vec prodana, a oglasena jos sredinom prosle godine 😁
2024 03 16
Već je prije na forumu bilo govora o tim artiklima koji nisu dostupni ali nisu ni označeni kao prodani (a kamoli izbrisani), koji služe isključivo za privlačenje pažnje na profil. To je svakako ružno i bezobrazno, frustrirajuće za onoga tko želi kupiti, a i ne znam koliko je efikasno jer ako mi netko ne odgovara na poruku za jedan artikl koji prodaje, zašto bih mu se javljala za drugi? Anegdotalno, kad sam objavila Pandora privjesak po razumnoj cijeni, čini mi se da je bilo 15 eura, otkad sam ga objavila dok ga nisam označila kao prodanog kad je uplata sjela (možda dan poslije), 15-ak osoba ga je stavilo u omiljene i vjerojatno isto toliko mi ih se javilo direktno porukom. Očito se radilo o ultra poželjnom artiklu, ali svejedno nijedna od tih 30-ak osoba koje su bile zainteresirane za njega nije kupila nešto drugo od mene. Ljudi sigurno bace oko ali većinom žele kupiti samo ono po što su došli.
2024 03 16
Bilo bi dobro da admini ovo proanaliziraju.
2024 03 18
> Vikili: > Bilo bi dobro da admini ovo proanaliziraju. A sto bi molim Vas admini mogli napraviti? Kako bi dokazali jel netko nesto stvarno prodaje ili samo privlaci paznju?
2024 03 18
> Vikili: > Bilo bi dobro da admini ovo proanaliziraju. Vikili, Vi ste dugo tu, nemam naviku braniti Admine ali kako mislite da oni to analiziraju, mislim da je to neizvedivo. Moje skromno misljenje neizvedivo i nemoguce ajmo malo biti realni.🤣
2024 03 21