Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kupnja sa srpskih krpica

Pozdrav svima :) Da li je koja od vas kupovala sa srpskih krpica? Svidja mi se jedan artikal koji ne mogu naci ovdje, ma nigdje zapravo, i to po dobroj cijeni od korisnice koja ima dosta povratnih pa me zanimaju vasa iskustva kupnje, kako ste uplacivale, koliko je slanje itd Svaki savjet je dobro dosao. Hvala :)
2024 03 20
Pozdrav, ja sam sa srpskih krpica, ovde sam samo kao kupac (mozda promenim to uskoro), a tamo sam i prodavac. Tamo obicno clanice rade uplatu na racun (paypal i slicno je retkost, mada to cete svakako videti sa prodavcem), ali svakako cete morati da uplatite cenu predmeta + iznos postarine unapred. Posto sam razmisljala da pocnem i ovde sa prodajom, bas danas sam gledala kakve su cene postarine (Posta Srbije), u zavisnosti od tezine, vrednosti predmeta itd., pocetna cena je 2000 rsd, oko 17 eur, imate i na sajtu Poste kalkulator cena. Kad ja porucujem sa hrvatskih krpica, treba oko nedelju dana da predmet stigne, nekad se i duze zadrzi na carini.
2024 03 20
I da dodam, vezano za uplatu na racun, mi u Srbiji koristimo samo broj racuna i Ime ,Prezime. Kada nam stizu uplate iz inostranstva, uglavnom moramo da odemo u banku i zatrazimo instrukcije za placanje (swift itd.), pa se sa te strane mozda malo oduzi saradnja, ukoliko clanica od koje kupujete vec ne zna swift kod itd, ili je neupucena u ceo proces sa ino uplatama.
2024 03 20
Hvala na odgovoru :)
2024 03 21
> Jelena205: > I da dodam, vezano za uplatu na racun, mi u Srbiji koristimo samo broj racuna i Ime ,Prezime. Kada nam stizu uplate iz inostranstva, uglavnom moramo da odemo u banku i zatrazimo instrukcije za placanje (swift itd.), pa se sa te strane mozda malo oduzi saradnja, ukoliko clanica od koje kupujete vec ne zna swift kod itd, ili je neupucena u ceo proces sa ino uplatama. Jelena hvala tu puno na info :) i ja sam nasla puno stvari tamo
prije 26 dana, 07:16
Nema na čemu, znam kako je 😅 Ja bih ovde pola sajta pokupovala da nije te poštarine od 16 eura. Mada me više i koči srpska carina, jer nama gledaju da naplate i što treba i što ne treba, pa onda ne mogu da kupim skupocene stvari ovde jer znam da će me duplo izaći na kraju. Mislim da to nije problem kad se šalje iz Srbije u HR jer ste u EU, ali nama dodaju i carinu, VAT i sto čuda. Merkam jednu Polene torbu ovde, al znam da će me izaći na kraju 700 eur umesto 350 😢
prije 25 dana, 09:59