Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Ovako na prvu mi nije sjeo novi dizajn, treba se priviknuti. Se moze nekako postaviti crna pozadina? :p
2024 04 19
Zašto je sve mikroskopski sitno? Da se nešto pročita moram povećavati, a onda se to sve razvuče i nije nimalo lako tako pregledavati.
2024 04 19
Meni osobno uzas! Nepregledno skroz..
2024 04 19
> KORNELIJAA: > Ja pomislila da je stranica hakirana ! :) I ja sam to prvo pomislila :')
2024 04 19
Na žalost stranica je jako loše složena - dizajn je korak natrag od prijašnjeg, totalno bez šarma koje je imala prijašnja stranica i s osjećajem kao da sam došla na stranicu za računovodstvo - hladno i minimalno. Layout koji je korišten uopće nije prigodan za stranicu ovakvog tipa - slika zbijena lijevo, tekst sav izduzen desno. Poanta bi bila da se sve bitne informacije vide i bez skrolanja. Font neprilagođen - ili prevelik ili toliko svijetao da otežava čitanje i osobi koja dobro vidi. Neću spominjati ostale bugove i greškice jer ok, normalno kod svake promjene. I super je uvesti promjenu, ali ovo je jako nepromišljen i ne user-friendly dizajn za ovakvu stranicu koju koristi toliko ljudi i u doba kad je ogroman naglasak da se zadovolje korisničke potrebe online tj. poboljša i olakša korištenje stranicom. Kratko moje mišljenje koje sam morala dati, uz napomenu da se bavim web dizajnom skoro 20 godina.
2024 04 19
> karmen100: > @katarina martina, ok, ali pregledavanje je izuzetno otezano. Nemoguce da je s Vase strane sve u redu. I nazalost, pogled na Vas profil isto prikazuje mutne slike. :/ > Sad i ona fina skupa odjeca, artikli opcenito izgledaju jadno hehee 😅 > I ono sto me bode u oči skroz je veliki podnaslov NOVA ROBA- . Pa gdje smo, na "Arizoni"? Popravite molimo, sveukupno je jako razocaravajuce Meni na vašem profilu fotke skroz ok, niti jedna nije mutna. Pa opet gledajte moj profil, ja vaš i tako to.
2024 04 19
Novi dizajn stranice je uistinu poražavajuć... Meni sve izgleda katastrofa 😢 Od cjelokupnog izgleda stranice, izgleda mog profila i razgovora, prijava putem kompjutera i/ili mobitela, iskreno, stvarno ne znam što mi je gore 😓 Bijela boja bode za oči i sve izgleda nepregledno. Žao mi je, ali ne znam što bih više rekla... Nikad prije nisam imala niti jednu zamjerku na Moje Krpice, a pogotovo ne na njihov dizajn, sve je izgledalo tako simpa i u skladu s imenom ❤️ Molim vas vratite stari sjaj Krpica 🙏
2024 04 19
Ne znam...djeluje sterilno. Možda je stvar navike, ali zakomplicirali ste ziher.
2024 04 20
Moram priznat da se niti meni ne dopada novi izgled stranice. Sto je jedna krpicarka u komentarima navela- previse "sterilno" izgleda. Nedostaje ona zivost koju je davala pinky boja. Pojedini detalji vise nisu uocljivi kao prije, bas zbog pozadine stranice. Fotografije artikala ne mogu kao prije vidjeti uvecano, pa i za to dajem -. Posto je navedeno da se pinky boja vraca, drzim fige da je i ovo samo prijelazna faza te da ce se poraditi oko detalja koji nam nisu "sjeli". 🤞🏽
2024 04 20
Jutros sam otvorila stranicu i iskreno, neugodno sam se iznenadila. Osobno mi izgleda dosta loše u odnosu na stari dizajn. Glomazan font u oglasima, uvećane dimenzija slika (fotografije u starim oglasima sad ne izgledaju dobro, mutne su i rastegnute), fali boja i sve skupa više truda oko dizajna tako da tekst bude pregledniji i uočljiviji, sve izgleda monotono i rastegnuto. Ništa nije falilo starom dizajnu, trebali ste ostaviti kako je 😉
2024 04 20
Najvise mi smeta kada kliknem na fotografiju artikla koja mi se svida ne vidim uopce povratne od prodavaca, opis artikla mi je zbijen s live strane da bi procitala moran strolat , fotografija zeljenog artikla desno gore nije mi vidljiva jer moran stolat i onda mi se ukazuje ostatak ekrena od 3/4 su fotografije artikala koji me uopce ne interesiraju niti imaju ikakve veze s zeljenim artiklom zapravo su neki ruzni artikli, dok ovaj moj lipi mi nije vidljiv.Priseljena san gledat ruzne nepotrebne fotografije predmeta koja me uopoce ne interesiraju UZAS, ne znan kojem web dizajneru je ovo palo na pamet ja bi mu zabranila da se bavi web dizajnom. Opet molim admina da mi odgovori ocu li imat opciju da mozemo nastavit starim dizajnom ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e7661cd044ae4e65f9271f7f04a369a6.jpg)
2024 04 20
Nadala sam se makar da ce se sa novom stranicom uvesti jedna bitna stvar, ali nazalost nije... A to je da kad se klikne na kos za smece iznad artikla on odmah nestane. Trebala bi biti opcija da te sistem pista jeste li sigurni da/ne, jer puno puta mi se desilo da na mobu dok scrollam slucajno taknem kos za smece od nekog artikla i on odmah trajno nestane.
2024 04 20
Ne vidi se kome smo ostavili povratne. Nadam se da to neće tako ostati :(
2024 04 20
Evo par ideja što bi se moglo uvesti kao novina skupa sa novim dizajnom. Primjerice: 1 : razdvajanje neativnih, neutralnih i pozitivnih ocijena gdje bi se mogla birati skupina, eventualno uvesti postotak pouzdanosti prodvača, što je bilo i prije 2 : definitivno potamnjivanje ili pozadine ili slova praćenih i nedavnih tema, slabo se vidi (možda vraćanje ružičastih detalja?) 3 : uvesti opciju komentiranja artikala, sa opcijom odgovora na komentar ILI opcija ocjenjivanja artikla, tipa palac gore/dolje i statistika istih (tipa 90% korisnika je ocijenilo pozitivno ovaj artikl) i da i taj kriterij skupa sa brojem komentara bude uvažen prilikom ulaska na listu "najpopularniji artikli", ne samo broj pregleda 4 : jasno vidljivo upozorenje administratora koje su opcije korisnicima na raspolaganju u slučajevima problematičnih suradnji i da se portal ograđuje od materijalnih i nematerijalnih šteta 5 : da npr. aktivni profili od preko 10 godina na Krpama automatski postaju VIP korisnici i dobiju opciju sortiranja stvari po kategorijama i eventualno druge beneficije zbog vjernosti godinama 6 : da bude ponuđena opcija prodavaču da mu bude vidljivo na profilu opcije plaćanja koje on preferira (npr. Trustap, paypal, unaprijed, WU, bankovni račun, bonovi ... ) & kao i opcije slanja (npr. Hp, Tisak, kurirske službe, autobus...), da li postoji mogućnost slanja za inozemstvo & def. da se ugasi opcija Trustapa za one koji to nisu odabrali u tim postavkama i da novi članovi nemaju mogućnost tako uplatiti novac Neke od opcija koje bi po mom osobnom mišljenju jako bile korisne za portal.
2024 04 20
7 : opcija biranja white / black pozadine?
2024 04 20
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 40