Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

> srelefff: > Ono sto me opet zivcira je sto se ne vidi da ima neprocitanih poruka, nego tek kad se otvore razgovori To nema veze s krpicama, i meni se dešava, al to je do našeg maila...
2024 04 19
Jako nepregledno, sporo se učitava stranica, fuksija slova i izbornici su prije bili uočljiviji; znači drugim riječima prethodna verzija je bila puno bolja...ono što je dobro ne treba mijenjati.
2024 04 19
Na prvu sam mislila da je stranica laznjak 😅. Dizajn kao iz proslog desetljeca. Oprostite, ali vrlo je nepregledno, a slike artikla na profilima izgledaju ocajno zbog nedostatka ostrine (ocito je to problem responzivnosti vezano za velicinu ekrana uredjaja). Boje nikakve, nista se ne istice, treba podebljati kategorije, nazive profila, ma svasta jos. Jako me ovo odbija. Trebam se javit jednoj zeni, poslat poruku i ne znam odakle poceti. A forum sam jedva nasla (zasto nije link u padajucem izborniku?). Ah.
2024 04 19
Ovo je prelose, užas. Pa valjda kad radite redizajn , teži se nečem preglednijem, naprednijem, boljem…
2024 04 19
Inace stvarno nisam neka picajzla za stranice iako znam koliko truda i vremena treba za sve, ali ovo... Ovo je stvarno jako lose, izgleda kao jako losa kopija vinteda! Isti font, ista plava boja, isti oblik slika, sve je isto. Ne kuzim zasto sve ovo? Sad ce nam govorit da je ovo testna verzija kao sto je se i na proslom dizajnu govorilo godinu dana da je testna verzija pa je tako i ostalo.
2024 04 19
Ovo je strašno, sve šteka, slike su mutne. Uništena stranica
2024 04 19
Sporo se učitava, problem broj 1.
2024 04 19
U Z A S katastofa , molim vas da ostavite opciju za stari designe. Sporo ucitava, vizualno ruzno, nema opcije izlistat 200 artikala po stranici, nema boja sve blido, slike lose rezolucije, ajme bas Umisto da unaprjedite vi unazadite.Stvarno jako lose. nadan se da je ovo working in progress i zelim opciju stari designe ovo pari ona neka losa stranica za fejk robu.
2024 04 19
Šteka užasnoo
2024 04 19
Katastrofa!! Sporo i nepregledno, mislim da ce nakon ovoga mnoge korisnice odustati od krpica, a vec su i onako u silaznoj putanji..Neprivlacno skroz!!
2024 04 19
Ja pomislila da je stranica hakirana ! :)
2024 04 19
Uzas i katastrofa, ne možeš pregledati slike kako treba...samo se mijenja prva..ništa ostra i pregledno a svaka slika se mora povećati...
2024 04 19
zar je funkcija, "novi red" kod unosa teksta zaista nemoguće bilo uvesti?? Opisi su sada toliko nepregledni da je to kaos. Naravno ako je opis duži od dvije rečenice :| ovo sada izgleda kao stopostotna kopija Vinted stranice
2024 04 19
Ja kad sam danas otvorila stranicu na mobitelu,mislila sam da stranica opet ne radi 😂😂
2024 04 19
Ma bas je uzas, jako spora, ne mogu pregledati 200 artikala po stranici, samo 24...Nakon 4 stranice i 5 minuta jednostavno sam odustala a trazim nesto za kupiti...
2024 04 19
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 40