Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Jel bi mogli prioritizirat da se opisi artika srede jer su svi izgubili formu koju su imali, takoder slike na oglasima su mutne. Po meni to dvoje je prioritet, ima negdje slova koja se preklapaju i cudnih opisa i sve za sad jako šteka, ali barem da je prezentacija artikala čista... pa jedno po jedno. Meni je dizajn okej, svejedno mi je za boju, samo neka profunkcionira jer dosta je frustrirajuće sada pregledavati i kupovati/prodavati išta
2024 04 19
> JagodicaSHOP: > Ah cure, ovo je test faza, nije to sve još sjelo na svoje. Zato pišite prijedloge i ukažite na greške, nije nam ni prethodni dizajn bio po mjeri iz prve. Meni je zasad OK, samo sredite fontove i 'OKO' - O korisniku ili korisnici, kak već.. > 'Ostale stavke članova:' - promijeniti u 'Ostali artikli člana' ili 'Ostali predmeti korisnika' > Ima još dosta teksta za srediti, nadam se da ćete to ispraviti. > Da li ste gledali kako izgleda na kompu/laptopu? Sve je 'glomazno', veliki su redovi između teksta, pogotovo kada se dođe na nečiji profil pa moraš skrolati za cijelu visinu ekrana da dođeš na artikle... I po mojem bi 'Informacije o Proizvodu' sa manjim fontom trebalo biti ispod 'Opis', tako da je opis artikla prvi a veličine, tagovi, materijali da su ispod opisa da se odmah pročita opis tj.najbitnije. > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/12e32a302c593237033ba5dd7b05eabc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/18469eee1c84ceeb70ff7b3117e23fad.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/96c27296ec3b1770eb0d70ba00c254da.jpg) Kad sam danas ušla na Krpice šokirala sam se. Ja sam si smanjila ta ogromna slova na način da istovremeno slisnete tipku CTRL i minus i na taj način smanjite prikaz na ekranu. Ako previše smanjite sa istovremenim pritiskom na tipku CTRL i + povećate opet prikaz na ekranu dok si ne uredite kako Vam paše. Odjavila sam se iz Krpica i ponovo ušla i taj seting mi je ostao (nije se vratilo na one gromade od slova).
2024 04 19
Krpice se obnavljaju (što je svakako pohvalno), ali bojim se prekasno. Da ste nas barem malo prije slušali :( Već je toliko korisnika prešlo sasvim na Vinted, slabo ima i kupaca i prodavača naspram prije nekoliko mjeseci. Eventualno bi aplikacija spasila stvar, za one koji baš vole Krpice.
2024 04 19
Ovo je koma
2024 04 19
Šta je ovo??? Nije me bioo 4mj, jucer se ulogiram, sve po starom, super, a ovo danas, kriminal. Gdje se uopce mogu ucitati slike?? Uopce ne vidim da mi se to nudi negdje. Ja sam preko mobitela, totalno nepregledno, a ne mogu ni smanjiti ništa. Vidim spominjetete taj neki "vintage". Sto je to?
2024 04 19
> D.iiva: > Krpice se obnavljaju (što je svakako pohvalno), ali bojim se prekasno. Da ste nas barem malo prije slušali :( Već je toliko korisnika prešlo sasvim na Vinted, slabo ima i kupaca i prodavača naspram prije nekoliko mjeseci. Eventualno bi aplikacija spasila stvar, za one koji baš vole Krpice. Slazem se, ja sam par dana na vintedu i 7 prodanih artikala. Na krpicama sam od davne 2014.. Tema je bilo hrpu sto i kako treba popraviti ali nista se nije radilo dok reklame za vinted nisu krenule pred 2 3 tjedna i onda napravite update koji je gori nego sto je bilo. Malo je sada kasno
2024 04 19
Slike se ne mogu učitati. Male, isključivo JPG i nista
2024 04 19
Falii pinkyy boja😥
2024 04 19
Ja se uopce ne snalazim, gledam di su mi omiljeni proizvodi i pojma neman. Isto tako kad pronadem nesto sta mi se sviđa uopce mi ne zeli otvorit artikl Vratite nam stare krpiceeee!!!!
2024 04 19
Ajmo strpljena drage moje, bit će ovo vrh stranica :") Je li netko otkrio kako dodati nove artikle, jer sam danas baš nakanila staviti nove artikle?
2024 04 19
Ono sto me opet zivcira je sto se ne vidi da ima neprocitanih poruka, nego tek kad se otvore razgovori
2024 04 19
Prepreloše! Doslovno sve šteka, nepregledno je.
2024 04 19
Meni se ne ovo ne sviđa!
2024 04 19
Moram reci da sam i ja nezadovoljna. Neuocljivo totalno, ali cak da i zanemarim to, ukusi su razliciti, ono sto se nije promijenilo i dalje - funkcionalnost! :( I dalje ucitavanje stranice kao da je stara 10 godina. Reklame zagusuju stranicu od svuda, ne mogu doci do pregleda uopce da mi 600 puta nesto ne iskoci ili ne viri od nekud. Stalni gasiti ikseve.. Pa i dalje format za poatavljanje oglasa da ako aamo prodjem po uredi i da izmjenim cijenu npr, sitaknula aam polje boja i automatski padajuci menu prekriva ono sto sam htjela. Tesko da vidim pomaka na bolje. Osim uvodjenja poste, koju tako i tako ne mislim koristiti, ili trastup koji takodjer ne mislim koristiti.
2024 04 19
Uh, baš se teško snalazim. Nadam se da ću se priviknuti.☺️
2024 04 19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 40