Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

> Anaavii_zg: > Al fakat bi bilo lijepo da bar netko odgovori i da neki update! Od prosle srijede ulazim u krpice svaki put nadajuci se da se nesto dogodilo, ali nista se nije promjenilo. Eto sutra je nova srijeda pa… Nemojte se nadati, super je ovako 😅 Ja dodjem ovde sa srpskih krpica da odmorim oči. Kod nas na forumu samo iskaču teme sa žalbama i naslovima tipa "Vratite nam stari sajt". Verovatno da su odložili update zbog jako lošeg prijema korisnica na srpskim i slovenskim krpicama. Generalno ima dosta problema i bug-ova, pa možda čekaju da se to sredi pa da krenu i ovde.
2024 04 16
> Valentina1965: > > Anaavii_zg: > > Al fakat bi bilo lijepo da bar netko odgovori i da neki update! Od prosle srijede ulazim u krpice svaki put nadajuci se da se nesto dogodilo, ali nista se nije promjenilo. Eto sutra je nova srijeda pa… > > S druge strane Vinted vec iskace na sve strane, cak sam vidjela reklame na TV-u i moram priznat da, iako mi se iskreno ne da, razmisljam o otvaranju profila tamo, kao i vjerujem dobar dio krpicarki. > Dobar dio krpicarki je već tamo 🤣 Onda ovaj drugi dio koji se jos necka 🤣 Ali good to know 😅
2024 04 16
Pa evo i ja došla da vidim nov dizajn, kao ono ništa, možda o bolje, nego da bude takva koma od dizajna kao ste je na SLO krpicama.
2024 04 16
Koja socijala ovo na slovenskim krpicama ,:)
2024 04 16
Uf, ne dopada mi se. Stare krpice su bile ljepše.
2024 04 19
Koja katastrofa od profila,slika,pregleda,užassssss
2024 04 19
pola toga na novoj stranici ne funkcionira, ne otvara se... emotikoni se prikazuju kao upitnici... slova su nezgrapna, neprilagođena ... katastrofa u 2024oj :D
2024 04 19
OK, vrijeme za otići na Vinted.
2024 04 19
Jesam jedina kojoj se ovo nimalo ne dopada...
2024 04 19
Okeeej.. 😅 Nekako se nadam da se jos nastimava sve pa su zato sve fotke mutne i katastrofa 😅 Ali sveukupno mi se cini, isto s*anje, drugo pakovanje 😬
2024 04 19
Ovo je toliko loše…. da u 2024. godini novi dizaj (plaćeni) izgleda ovako loše i nefunkcionalno? Kvaliteta slika predviđena za mobitele iz 2012. godine?
2024 04 19
Uh, odvratno je. Ali dobro, lagano se privikavam na vinted tako da neću previše plakati. Svakako, predlažem da malo promijenite ovaj dio na profilima - sljedbenici. Zvuči dosta sektaški.
2024 04 19
Izmasakrirali ste stranicu! Prestrasno!
2024 04 19
Sviđa li se meni ili ne manje važno ali ako ostane ova trenutna ,,kvaliteta" slika od prodaje/kupnje ništa 🙄
2024 04 19
Vratite STARI sajt!!! Ovo je strašno :,'(
2024 04 19
1 2 3 4 5 6 7 ... 42