Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Curke koje trče

Netko će se ozljediti i hodajući, a kamoli trčeći ak ima dvije lijeve... Ovdje se priča o trčanju, ne o sprintanju. Mene samo zanima kako prvo prstima pa onda stopalom dodirnut podlogu, moram to probat.
prije 23 dana, 18:40
Odite na YouTube i pogledajte ovaj video: "Trener otkriva: Izbjegavajte ove greške ako ste početnik u trčanju!"
prije 23 dana, 13:49
Ja nemrem trčat drukčije nego: spustim prvo prednji dio stopala, tj. ovaj dio između prstiju i ove sredine gdje nam je stopalo odignuto od poda (ok, nekome je taj dio možda ravan ako ima ravne tabane, ali meni nije na unutrašnjoj strani), najprije taj tvrđi dio ide na pod (jer ne mogu prsti, oni su premekani za doskok), tek nakon toga ide ostatak. Tako mi je prirodno i tako mi paše. Dakle taj prednji dio nikako zajedno s petom nemre meni ići na pod, da ga ubiješ. Sigurno ima snimljen trkač i noga kad radi doskok, kako se ponaša stopalo i to onda još treba usporit da se bolje uoči. Kome se da tražit po netu......
prije 22 dana, 18:00
Meni ne... 🤭 Svatko trči kak mu odgovara, kaj ne?!
prije 22 dana, 19:30
1 2