Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Štikle po butigama svakakve 99 kn...hahaha
2012 12 15
Ja isto nikada nisam kupila cipelice, čizme niti išta ovdje... ali samo jer ja imam veliku nou i sve mi osivi o kalupu :( Pa mi je glupo donekle ovdje kupovati iako sam vidjela toliko toga što mi se sviđa i bez problema bih dala pare... Ne baš previsoko, ali bih dala pare XD
2012 12 15
"Dalija22 i selena" vi ko da ste pokupile svu pamet ovog svijeta, stvarno ste jadne, tu idete napadat nekoga tko je dobar i voljan pomoci :S Neznam ko vas je odgojil takve, maloumne i glupe?! Ja se nadam da bude doslo i vama vrijeme da budete morale prosit [:poljubac] I da, znate kak se kaze: SVE SE VRACA, SVE SE PLACA! Ja se ispricavam na izrazima [:hihot]
2012 12 15
TinaValentina19 napuši se k.....
2012 12 15
opet neke retardirane teme o cijenama .... kaj koga boli briga za koliko se što prodaje?? Onako prozvati curu za Chanel torbu je prejadno.Kao da svi moraju zarađivati 2000 kn ili biti na socijalnoj pomoći ili kupovati u kineskim dućanima sve do 50 kn. I za humanitarke, ne znma jeste s Marsa pale,ali čestitam ženama na gluposti koje uplaćuju lovu ili doniraju stvari čim netko veli da neka Stanka iz Donje Špičovine nema kaj za jesti jadna,po kontejnerima kopa i praktički je gola te živi od tuđe milostinje.... eto, to radi Oprah pa ćemo i mi biti dobre humanitarke,a ostali koji se žele malo bolje raspitat gdje ide novac/hrana/odjeća su zle,ohole Sotone koje dao bog da se našle u takvoj situaciji. Genijalno...
2012 12 15
Slažem se da su cijene previsoke. Ali svi imaju pravo staviti cijenu koju žele. Iako ne kuzim kako nešto nošeno može biti čak tri puta skuplje od nove novcate odjeće. I da, užasno je odvratno čuti curu kako psuje Selena. Dama si ne kocijas.
2012 12 15
matika pa daj ju sirotinji koja grije dupe dok mi radimo za te torbe. Ma fuj.
2012 12 15
Cure nisu nigdje rekle (bar ne u ovom razgovoru) da netko treba snizit cijenu nego im smeta kao i meni kada se neke cure bahate i šta sve ne jer one nose markice. Ok, imaj para za to. Super. Ne smeta mi, ali onda nema potrebe vrijeđanje cura koje si to nemogu priuštiti.
2012 12 15
@selena da znas da budem ;) ti ga ocitno nisi dugo vidla [:poljubac]
2012 12 15
TinaValentina19 znam da sirotinja živi od ljubavi,samo se kote da mogu veću socijalu i doplatak primati. heh
2012 12 15
Evo još humanitarki..
2012 12 15
Koji je tvoj problem?
2012 12 15
mislim da stvarno niste bile fer.... ovdje ste išle prozivati i vrijeđati zbog skupih torbi, a šta je sa haljinama po par tisuća?!?! torba se može nositi svaki dan, a šta sa haljinom? 1-2 puta je obući i šta onda?!?? al dok je to sve pošteno i u redu, nije ni bitno. šta se ne zamarate i ne reagirate na prevarantice tu na krpicama? na kojekakve curice koje preprodaju uništenu robu pod novo? one koje pokupe novce a nikada ne pošalju paket? one koje lažu o veličinama da bi se prije riješili te odjeće? zašto se takve osobe ne prozivaju?
2012 12 15
MissSunshine16 i TinaValentina19 vjerujte mi curke uopće im se ne isplati pričati. Znate kako se kaže, pametnom dosta reči jednom a glupom možeš u nedogled. Nemojte se uopće kvačiti s njima niti im dati da Vas isprovociraju, to one žele. A najgore im je kad vide da nam ne mogu ništa! Pa čak niti uvredama, vrijeđanjem.. Daleko su ispod nas :) Treba ih samoooo ignorirat .. [:poljubac] ;-))))))))
2012 12 15
matika tema se odnosi na sve , ne samo na torbe (torba je navedena kao primjer, mogla je biti haljina, čizma štogod)! I nismo pokrenule svađu već relevantno normalnu diskusiju da podijelimo mišljenja.Svatko je imao pravo reči što misli, tipa ja mislim da je ispravno , ja mislim da nije i bok! Ali neeeee, ove su odmah počele s napadom i vrijeđanjem. Što opet kažem, sam nek nastave , ne fermam ih, ne zarezujem, ne brinu me, ne mogu me isfrustrirat. Kad se nauče normalno i pristojno (kao dame kakve bi trebale biti) razg. onda ćemo dijelit mišljenje.
2012 12 15
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 148