Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

krpice moje

Jutro! [:kesi] Neki dan ja tako hodam gradom, uživam..gledam izloge..i vidim svoj odraz u izlogu..pogledam se i ono..na sebi od glave do pete imam odjeću (i obuću) koju sam ovdje zamjenila. Ne znam kako sam prije živjela bez ove stranice. [:smije] Kako je Vama, ste zadovoljne? [:zaljubljen] [:smijesi]
2013 11 21
Isto, preeeezadovoljna :-)
2013 11 21
[:kesi] [:kesi] puno stvari si ne bi mogla...........niti bi mi palo na pamet kupiti,........da nema zamjene na krpica. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] svim dobrim curama
2013 11 21
Također... [:smijesi] oduševljena sam sa svojom robicom [:smijesi]
2013 11 21
[:smije]
2013 11 21
prezadovoljna :)) do sad sam imala sreće sa zamjenama :*
2013 11 21
Jutros mi u zamjeni stigla prekrasna majica......................a jučer kupila za 50,00 kuna dvije Diademine majice.......vjerujem curi,da su u super stanjum ............jedvaaaaaa čekam [:hihot] [:hihot] Više nisam normalna [:hihot]
2013 11 21
Javljajte se i dalje za zamjene :-) [:poljubac] svima
2013 11 21
do Krpica nisam imala sto za svecane ili poslovne susrete...sada imam, jer su Krpice tu! ucinile me sretnom i zadovoljnom, [:poljubac] svim dobrim zenicama
2013 11 21
uuuu znala sam se i ja zateći u "sve sa krpica" izdanju [:zaljubljen] by zamjene naravno... i baš, ono, ponosna na sebe....i sve drage cure s kojim sam imala priliku ostvariti te zamjene... bravo za nas.... i naravno idemo dalje [:poljubac]
2013 11 21
mene frustriraju i to sve više i više [:frustriran] ne ono iz dana u dan, nego iz sata u sat
2013 11 21
Curke moje.... Da nema ovih krpica , moji bi klinci hodali doslovce goli i bosi....... U šoku sam koliko rastu , doslovce od početka školske godine pa sve do sad sve ono novo kaj sam ima kupila , oni su prešibali za nekoliko centimetara...... o sebi da ne pričam...toliko sam uzela lijepih stvari i još po povoljnim cijenama da sam sva hepy.... inače, radim posao gdje svaki dan moraš biti zriktana , zmontirana tip top a nitko te ne pita kakva ti je plaća, jel imaš kredita od kojih te zaboli glava i kaj imaš doma u frižideru..... Obožavam ove krpice , fala svim dragima ženicama , jednostavno ste svi skupa upotpunili moj mali život.... [:smijesi] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 21
[:poljubac] [:zaljubljen]
2013 11 21
Ja sam odusevljena ovom stranicom [:smije] [:smije] Ono sto nenosim prodam za stvarno male pare (sada je sve 50% [:hihot] ) A sebi i djeci sam do sada kupila i zamjenila prekrasne stvari [:kesi] [:smije]
2013 11 21
jutro cure, i ja se pridružujem ovoj grupi sretnih žena ,i moje bi curice i dečko hodali goli i bosi ,jer smo mi nezaposleni ( ostali bez posla )a djeca bi htjela moderno ,lijepo markirano ,i sve su to dobili sa krpica ,tako da su sada u školi najljepše i modernije obučeni,neka nama naših krpica, cure pozdrav svima ,i ugodan dan-poseban pozdrav našim zaposlenim krpičarkama [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 21
1 2