Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kolač - recept

Neki jednostavni, fini, slasni kolač s jednostavnim namirnicama? Heeelp! [:smijesi] Idem radit kolac, al' nikako da nadjem neki dobar
2014 01 03
i meni monte pao na pamet:D sa time da meni ovo prokuva pa ja ga drmnem u duboku na deset min i onda stavim:D
2014 01 03
Brownies,dakle 9 zlica brasna,pomjesati sa 1 praskom za pecivo i dvije vece zlice gorkog kakaa,umutis dva jaja(cijela) mikserom,dodas 9 zlica secera,9 zlica ulja,9 zlica mlijeka,to miksas sve,dodas brasno,sve pomjesas i dobis smjesu slicnu za muffine. Unutra ugrubo narezes jednu coksu za kuhanje (100g),to fino pomjesas i stavis peci u prethodno ugrijanu pecnicu na 175,180C al ne duze od 20ak min,potom,malo prije neg ide kolac van,zakuhas 2,5dcl mlijeka,kad zakipi,ugasiti i dodati 2 vanilina,onaj bourbon je opak v.s.,izvadis kolac polako prelijes mlijekom,zlicom,ne izlijevati po njemu i na hladjenje,fino,extrakaloricno i savrseno za navecer,pogotovo zimi [:hihot] [:hihot] [:hihot] P:S.Mozes ih i peci u onim kalupicima za muffine i dodati npr grozdjice ili brusnice...jednostavno a topi se u ustima,malo vise petljanja,ali se isplati....
2014 01 03