Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

problemi sa željezom?!?!

ako tko ima problema sa željezom, ja prodajem kvalitetno kupinovo vino ,koje muž i ja radimo sami... Vino je stvarno dobre kvalitete,nema konzervansa i dodataka vode... za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju... unaprijed se ispričavam ako se ovo ne smije...neka modovi izbrišu onda temu!!!
2014 01 12
Meni je 3 zeljezo. Koliko je litra?
2014 01 12
50 kn litra..a ako se kupi više od 5,onda je 40 kn. dostava na području zg besplatna. moje dve frendice imaju sličan problem i krva slika im se popravila..a onaj sok od dva deci je koliko znam nekih 100 kn...tako da im je ovo isplativije kupovat.
2014 01 12
Vec godinama muku mucin. Moran piti tablete,ali njih pocmem piti par dana i odustanem. Narucivala sam kupinovo vino kao domace pa mi je dosa neki kiselis:-) i to sam uzela par litara [:smijesi]
2014 01 12
ovo garantiram nije kiseliš :) jedino da kupite litru pa probate...ja vam pošaljem tiskom ako niste iz zg
2014 01 12
Antonnia i ja sam pila tablete kojim mjesec dana nakon čega više nisam mogla jer mi je bilo loše od njih. također sam u to vrijeme imala željezo 3-4 (a normala je 12), ali više nisam htjela vaditi krv jer se užasno bojim igle pa ne znam na čemu sam sada [:smijesi]
2014 01 12
Ja sam isprobala milijun tableta. I od vecine me il bolio zeludac ili mi je bilo muka. Sad sam nasla koje mi pasu iz dm-a. Takoder mi je zeljezo 3-4.
2014 01 12
pridružujem se "ne željeznim" damama [:kesi] od kad znam za sebe borim se sa anemijom al više nit nemam snage-ništa ne pomaže [:tuzan]
2014 01 13
djevoke moje,mislim da je vrijeme da se okrenete vinu [:hihot]
2014 01 13
meni je željezo 2, i pila sam prije vino, moj stari ga je našao negdje za nekih 20-30kn/L, ima po niskim cijenama al treba malo njuškat [:smijesi]
2014 01 13
Kakve su te tablete iz dm-a? Bilo je i meni 2 pa mi se povecalo na 7 i sad opet 3 [:place] Najgore mi je sto san cila jadna,iscrpljena [:kesi]
2014 01 13
što se tiče cijene vina,možda se može naći i po 10 kn litra,ali pitanje je što ju unutra? antonnia je uzela litru,pa nek slobodno napiše kakvo joj je ovo vino koje je kupila.
2014 01 13
meni je bilo čisto super dok sam ga pila [:smijesi] i naravno da se pazi da nije neka muljaža, al opet i za 50 i za 100 kuna se može dobit muljaža!
2014 01 13
Tako san i ja uzela po 30-40,nisan ga mogla piti od gadosti. Bilo mi je ka obicno kiselo,crno vino. Javin kakvo je ovo,nadan se slatko [:smijesi]
2014 01 13
> AlmiraKalenik: > ovo garantiram nije kiseliš :) jedino da kupite litru pa probate...ja vam pošaljem tiskom ako niste iz zg Da li imate jos kup.vina?hvala
2022 11 30