Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kefir gljive - ima tko?

Valjda nisam fulala podforum. :D Dakle, ima netko gljivice za pokloniti? Ja sam u Zagrebu. :)
2014 01 13
imam ja....al sam u sk. jedino da ti nekako posaljem.
2014 01 13
motherofdragons
2014 01 13
imam ja
2014 01 13
meni je dala u biljnij apoteci u splitu
2014 01 13
imam i ja, ako treba šaljem [:smijesi]
2014 01 13
imala sam i kefir i kombuču i zanemarila ih i poginule su [:place] [:place]
2014 01 13
Imam i ja :) Sve ih pravite s mlijekom? Ima netko da pravi kefir s nečim drugi? Zanima me kako vam ide. Kad sam pičela koristiti kefir, nisam se usudila koristiti mlijeko jer od puberteta ne podnosim laktozu, tako da ja pravim sa prirodno cjeđenim sokom. bude fino, ali zrnca nikad ne izgledaju ko ona iz mlijeka.
2014 01 13
Rebutia koliko sam ja upućena one se hrane laktozom iz mlijeka,tako da možeš slobodno praviti sa mlijekom jer u roku od 24h koliko je njima potrebno da pojedu sav mliječni šećer ti dobiješ kefir [:zaljubljen] I sama sam blago osjetljiva na laktozu ali sa ovim kefirom nemam nikakvih problema
2014 01 13
Imam i ja, šaljem i poštom i Tiskom! Za sada imam 3 komada u stanju mirovanja u frižideru, pa ako kome treba javite se, samo snosite trošak pt.
2014 01 13
@ bastet82 Da, čula sam to, ali ne usudim se jer loše reagiram na bilo kakve mliječne proizvode. :/ Unazad 5 godina sam potpuno odustala od njih. Laktoza je šećer, pa sam pravila i sa rižinim i sličnim 'mlijekom' ali super mi je i sa prirodnim sokom jer u tome svemu ima šećera :) Zanimalo me, ako netko pravi na sličan način, da razmjenimo iskustva [:jezik]
2014 01 13
Baš mi ej drago da vas se toliko javilo. [:smijesi] @ DojdeMiDaOdem ti si najbliže Zagrebu i naplaćuješ samo pt pa mislim da ćemo nas dvije surađivati. [:kesi] svi ostali tenks Ako ima koja cura iz Zagreba koja je za primopredaju, neka se slobodno javi putem pm-a. [:smijesi]
2014 01 14
Imam ja i kombuchu, kod mene samo gljivarenje [:hihot] [:hihot]
2014 01 14