Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Da vas cujem

Kakvi cu vasa svekrva i svekar,pogotovo cure koje zive kod decka s njegovima,ili su zivjele...kakva je situacija,kako se,slazete ,kakvi su prema vama i tako.. [:smijesi]
2014 01 14
što se manje vidimo,više se volimo eto tako nekako je kod mene
2014 01 14
Pozdrav :-) Meni su moji dobri..ne zivim s njima,ali smo cesto zajedno..bude tu i tamo od svekrve neke podjebe :-D ali sve u svemu dobro je ;-)
2014 01 14
Ma divni su, vidim ih jednom na tjedan na ručku.. [:smije]
2014 01 14
moji su stvarno ok, al sam sukob generacija, stavovi, razmišljanja, pogotovo kaj sam ja emancipirana purgerica, a došla sam u dalmaciju, u mali grad gdje su stvari bitno drukčije...u biti nedostatak prostora je meni bio najgori, nas 6 u 40 kvadrata, pa svako ima loš dan pa je nervozan pa niko ti ne dolazi pod izgovorom "vas je tamo puno, još da ja dođem"... itd. al šta se tiče pomoći, čuvanja i ostalog, bez zamjerki sam, samo ja bi ovo ovak, a ona bi onak...al odkad nismo skupa - IDILA!!!
2014 01 14
najnoviji biser koje svekrve je: gleda moj trbuh i komentira da kad je njen bio takav već je išla rađat a ja tek u 6 mjesecu trudnoće [:frustriran]
2014 01 14
ja se iskreno nadam da moja ne bude takva za sada je dobra s deckom godinu dana iskreno se nadam da ce i dalje bit dobra i pazljiva prema meni kao sto je sada [:smije]
2014 01 14
uuuuu ja bi o tome mogla knjigu napisati,mada moja nezivi samno cak niti u istom gradu ali kada dođe u posjeti napravi sranja za sve vrijeme koje porovede kod nas [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 01 14
Tata od mog decka voli dosta ljude podjebavat,mislim da mu je to zivotna radost,nikad neznas jel misli ozbiljno ili eto ..gusta... Ja nisam od ljudi koji vole takve sale i podjebavanja... Pa mi to dosta tesko zna pasti... Al vecinom ga ne dozivljavam... xD
2014 01 14
Hella u potpunosti te razumijem...iii mi se iz petnih zila trudimo da odemo..malo je tesko... Valjda cemo,uspjeti... K tome ja moram sutjeti nesmijem nista reci,nesmije ni on (jer je tako odgajan) a kamoli da ja kazem nesto,nismo ni vjencani pa nemam prava xD
2014 01 14
Svekrva mi je predivna žena.....da sam bolju tražila ne bi našla....a svekra bi na lomači spalila prvom prilikom.... [:hihot]
2014 01 14
Toliko blizu da u papucama ne mozes doc! [:hihot]
2014 01 14
sa momkom sam 3 god u vezi i dobro se slazem sa svekrvom.. ali ima dana kada mi ide na zivce pa joj odbrusim hahah.. a ona jadna samo suti [:smije]
2014 01 14
ona sve gleda da bude po njenom
2014 01 14
čim, čim dalje, tim, tim, bolje.... [:hihot]
2014 01 14