Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

hrana za sterilizirane pse

Sterilizirala sam svoju yorkicu i kupila joj hranu Royal Canin za sterilizirane pse (do sada je jela za yorkije), ali joj se ne svida... 2kg sam platila 100kn, ona je samo probala pa ako ima netko zainteresiran neka se javi... 2kg - 50kn... [slika:0da7514b-c226-4902-9bb5-c8e1820fcaab] p.s. oprostite na slici sa neta, ali neda mi se bezveze slikat kad je to ista ta hrana...
2014 01 15
šta sterilizirani/kastrirani psi moraju jesto posebnu hranu? prvi put čujem! otkud ti to? [:sokiran]
2014 01 15
moja jede onu najjeftiniju one krekere sto li vec i to joj pomijesam sa necim skuhanim posebno za nju..neko meso , juhica itd i ona sretna :) ove skupe hrane su mi nekako neznam..navlacenje mi se cini.a kad smo je sterilizirali isto nismo nista posebno kupovali sto se tice hrane.
2014 01 15
Dianaa - true!
2014 01 15
svašta nešto [:hihot] pa nisi sterilizirala psu želudac [:smije]
2014 01 15
cesto se udebljaju poslije sterilizacije, a ovo je onako malo djetnije... :) starci imaju psa kojeg hrane darlingom i takvom hranom i jako mu se osjeti iz usta, cesto mu je meka stolica, zubici zuti... ja svoju od pocetka hranim royalom i dlakica je super, pas vesel i pun energije, zubici nemogu bit bjeliji... ja sam prezadovoljna... a 2kg ona ima 2mj tako da 100kn za 2mj stvarno nije previse... [:kesi]
2014 01 16