Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Maltezer pomoc-savjet

Drage cure imam malog maltezerica star je 2 god. naucen je na obavljanje nuzde na balkonu ili vani ( ovisno o situaciji gdje se nalazi) ..Od kad sam uselila u novi stan po danu trazi da ide na balkon a po noci jednostavno to bavlja u kuhinji. Provala sam na sve moguce nacine da ju oducim od toga po noci, ali jednostavno me ne slusa... Ja to odma ujutro cim se probudim ocistim ali smrad mi stalno po stanu od toga. Jednostavno moram nesto poduzet a ne znam sta....??Jer ovo je neizdrzivo... Cak se mislim da li je grijeh da ju drzim na balkonu po noci???Probala sam preko dana ju drzati vani na par sati za kaznu ali pocme se tresti pa ju pustim opet u stan... Zna li tko rijesenje za to? [:place]
2014 01 17
isti problem imam i ja,piški tamo di treba a veliku nuzdu obavlja obavezno u kupatilu,ali moja ima 2.5mj,
2014 01 17
Pelenu nabavi za noć.Ozbiljno.Te pelene su za male štence ali ako je tvoj sad zbunjen zbog preseljenja,ne vidim razlog da ne probaš sa time.
2014 01 17
*tvoja sorry
2014 01 17
Ma sta zije pa pasa drzis za kaznu na balkonu??? Aloooooo,nemoj ga kazniti,oni samo u tom trenutku kad doslovno sranje naprave znaju sta su skrivili,ako je kaznis nakon toga,nezna radi cega je kaznjavas.moja maltezerica ima za takve slucajeve wc za macke i tu obavlja nuzdu po noci,probaj s time
2014 01 17
lacdyblue,tvoja ce se nauciti jos je mala moj maltezer je piskio 8 mjeseci po stanu... [:jezik] chupachups ja sam se cesto selila sa svojim maltezericem nikad nije bilo bas tak,odi u pet centar trazi kapi i pelenu pelena je onako ko dekica mala u kvadrat i to joj rasprostires po stanu di pisi i stavis tu kap to je kao neki mirs sto ih tjera da se popiske i tako svaki dan malo po malo odvajas ka vratima i kad dodes do vrata krenes ju cesce izvoditi van,najmanje 4-5 puta van jbg tako je... [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] i uzmi novine i tuci ju kad se popiski ili pokaka i njuski cu joj gurni u to gdje se popiskila i reci joj NE! i malo novinama po guzi... [:sramezljiv]
2014 01 17
Probala sam s pelenom i cak su mi dali neki sprej koji ima miris za vrsenje nuzde i njega sam stavljala po peleni (da nepricam o tome kako mi stan smrdija od toga ) i nece... Di god da stavim pelenu on to obavlja dalje od pelene [:znoji]
2014 01 17
znam da,ali za neke druge stvari je prepametna a za to uzas
2014 01 17
Ako je moguće ostavi balkon malo otvoren preko noći...
2014 01 17
Pa u neko doba noci se probudi i pusti je na balkon da obavi nuzdu. Ja kroz noc svoju pasicu obavezno pustam van, i ujutro oko pola 8h trazi van.
2014 01 20
Moje su naučile na pelenu nakon duuugo vježbe i strpljenja... da bi ti pas naučio i održao to, više šetnji u istim periodima, da zna / znaju da taman tad idu... i da nećeš preskočit šetnju. a preko noći, moje idu na pelenu ( dm, 30kn 10 komada) i to je to... po kući jedino ako je proljev ili je dišpet, šta sva srića dugo nije bilo :)
2014 01 31