Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

brisanje artikala

i tak, malo sam (relativno) nova ovdje i igruckam se s nekim opcijama. uglavnom, kliknula sam na jednom artiklu brisati umjesto mijenjati i - puf! - ode artikl. i to baš jedan oko kojeg sam krvarila dok nisam dobila vrhunske fotke, njih 5 čak. pa bih si sad malo čupala kosu najradje jer sam ih zbrisala s kompa. obično se kod ovih 'žešćih' akcija traži potvrda te iste akcije, tipa 'jeste li sigurni?' isl (kao recimo kad na ebayu stisneš 'buy now' - zamisli da te to automatski obveže na kupnju a tebe samo na sekundu izdao desni kažiprst? a ovo samo instantno nestade, jedva sam skužila šta sam napravila. i nikakav 'back' nije pomogo. [:place] što je najbolje, dosta ostalih akcija moramo potvrditi, tipa dodavanje fotki isl. i tak. uglavnom, sad fotkat i opisivat sve ispočetka. [:znoji] nije neka prekul ideja al bilo bi lijepo promijeniti taj detalj. puse [:poljubac]
2013 01 12
Pa mene je uvijek do sad pitalo tipa jeste li sigurnu... Tak da nemam pojma šta se kod tebe desilo [:sokiran]
2013 01 12
aha, znači ovo nije pravilo [:sokiran] nemam pojma, ali artikl je nestao doslovce u milisekundi, nisam ni skužila šta se dešava.. prozujalo mi je kroz glavu da sam stisla desnu umjesto lijevu riječ ispod slike, što znači da sam kliknula na obrisati. i to je to, artikla nigdje. a niš, onda ignorirajte ovaj topik [:smijesi] vjerojatno se neš stiltalo kod mene. nevermind.
2013 01 12
da, evo sad sam išla obrisat neš prodano i pitalo me jesam sigurna [:hihot]
2013 01 12