Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako pronaći korisnika koji nema artikle?

povremeno dobijem poruku od korisnika koji nemaju artikle tj. samo kupuju (nadam se) i tako sam jednu slučajno izbrisala i nisam zapamtila korisnika pa ga sad više ne mogu naći. Možda se pisalo već o tome ali bilo bi dobro da postoji i ta mogućnost. Pretpostavljam da je i tema "tražim djevojku malenaivi" na forumu upravo zbog toga problema što nema artikla pa je ne može pronaći...
2013 01 12
pogledaj na porukama u mailu!
2013 01 12
ma ja to sve brišem da mi se ne gomila [:tuzan] , ovdje bi trebala postojati pretraga po svim članovima a ne samo onima s artiklima...
2013 01 12
ako brišeš mailove to ti sve ide u "otpad" i dok ti to ne isprazniš ostane ti u "otpadu" tako da probaj tamo pogledat :)
2013 01 12
@studentica2910, imaš pravo sjetila sam se i ja otpada i našla mail no sad postoji drugi problem, sada je opet ne mogu naći jer nema artikle, upišem korisnika i kaže nije pronađen artikl, neznam na koji način bi se mogla poslati poruka,??? ispada da se takvim korisnicima može odgovoriti jedino direktno iz njihove poruke
2013 01 12
e to je već malo veća filozofija :) preostaje ti da se nadaš da će vidjet tvoju poruku na forumu :))
2013 01 12
ne razumijem. ja mogu utipkati nick i otvori mi, bez obzira jel ima artikle ili ne. možda si krivo upisala ili je osoba izbrisala profil.
2013 01 12