Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Posao Solaris Šibenik

Zanima me ide li itko u Šibenik u Solaris raditi ovu sezonu,da mi kaže iskustva?Kada ide,kakav je posao,ikustva i slično [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 02 20
Sutra idemo na razgovor, pa javim kak bilo. Primali su zamolbe do 15.2. valjda (ili 13.) za ovaj prvi krug. Frendica je lani bila u 5. mjesecu na razgovoru...primaju puno ljudi, to je ogroman kompleks hotela i svega. Kako sam ja čula, naradiš se, prekovremene ne plaćaju na plaći, dobiješ 3-4 tisuće mjesečno, al onda ovo ostalo preko što zaradiš dobivaš 10, 11, 12 mjesec, s time da si onda i dulje prijavljen, i možeš uhvatit više mjeseci, pa ako si na zavodu, nakon 9.mjeseci možeš primat 3 mj.plaću... Nadam se da će nas primit i da će bit okej [:zaljubljen]
2014 02 20
zavrsavam gimnaziju ove godine i htjela bi preko ljeta (od 7. mj) ici raditi negdje na more. preferiram hotel neki, sobarica, ali nije vazno. ima ko kakve savjete? svi uvijek traze iskustvo, koje ja nemam, ili je pocetak rada jos tam negde u 5.-6. mj a tada jos ne mogu :/
2014 02 20
U vezi solarisa, bila sam, bilo je ok, imam iskustva u jednoj sezoni pa su samo za to ispitivali, i rekli su kao nać ćemo ti neki posao s konobarima, javit će ovaj tjedan. Još me nisu zvali, ali čula sam da su danas oko podne zvali ove koji kao nisu prošli. Glupi su, ja imam iskustva 2 mjeseca i kao rekli su nać će mi neki posao kod njih (prijavila sam se za sve, konobar, spremačica, sobarica, prodavač....), a dečka kojeg su odbili ima iskustva skoro godinu dana... zakačili su se njemu za to što je prestao radit, kao el tam napravio sranje i dobio otkaz ili šta, a on se preselio iz slavonije u šibenik...
2014 02 24
MrsArmstrong Ja kad sam radila sezonu sam došla od 1.7. a jedna cura je bila i od 1.6. Ovisi kako tko gdje treba. Neki otvaraju već za uskrs, neki za 1.maj... Nekom treba ispomoć tek od 7.mj kad je gužva. Meni je bilo ok spram onoga što sam čula na šta ljudi nalete. Plaća je bila 5000 kn (2000 na ruke i 3000 na ugovor), smještaj sam imala kod njih u kući (odvojen ulaz, odvojena kupaona) i hranu u restoranu (kuhani ručak i večera). Radila sam od 10-12h pripremanje terase (meli smo pod jer je na terasi neko drvo pa napada lišće i mijenjali nadstolnjake, bili smo gotovi i za sat vremena, al smo morali mal odugovlačit) onda u 12 ručak i od 17-23 posluživanje večere, (oko 19h večera) nije bila ogromna gužva pa se i nisam nešto pretjerano ubijala od posla, iako jesam radila, trčala s jedne terase na drugu, pa za šank. Nisam imala isto radnog iskustva, niti sam znala baš pričat jezike (osim engleskog). Svaki put kad bi kuhar izbacio neko jelo reko mi je kak se to kaže na njemačkom i tak sam došla do stola i rekla: trfgzhujkl, i osoba je rekla da je njegovo :D Kod tog lika di sam bila primali su samo cure, 3 za konobarenje, 2 u kuhinju (jedna je prala suđe, a jedna bila na fritezi) i jedna žena je čuvala djecu od šefovih sinova.
2014 02 24
Sad ne znam kakva je situacija tamo, al ono, isplatilo se otić. Pauza od 12 do 5 popodne je dovoljna za otić na plažu... Mjesto je manje, Lovrečica, kod Umaga. Ako netko hoće nek zove, šef se zove Ibrahim (zaboravila sam prezime), mi smo ga svi zvali Ibro. Obrt se zove "More". Broj koji imam je 098435-422 i kućni: 052/756-197 pa ako netko hoće neka zove. Ja sam to našla preko zavoda, a on mi je rekao ako želim nagodinu doć nek zovem ranije, poslije nove godine. Znači sad zovite. Ako vas pitaju odakle broj, recite da vam je dala Tina iz Orahovice koja je radila ljeto 2012. (moš mislit što me se sjeća..) Raspitaj se okolo za mišljenja, jer svašta su ljudi prošli, frendica je došla na posao koji je na kraju bio nudisički kamp, druga je radila od 12 u podne do iza ponoći za istu plaću ko i ja, treća je imala smještaj grozan, bez ormara itd. Nemojte baš ić na neprovjereno.... Sretno svima.
2014 02 24
Ja sam bila na razgovoru jos pocetkom 12mj.! i odmah su min tamo rekli da sam promljena! poslali su mi jos i postom da sam primljena i da ce mi u veljaci javiti tocno kaa trebam doc! cekam svaki dan da jave ali jos nista! Koliko sam ja cula kazu a je tamo ok, mozda manja placa nego kod privatnika ali ipak je sigurno da ce se dobiti placa! [:kesi]
2014 02 24
pozdrav...evo ja ove godine idem raditi drugu sezonu u solaris vi koji ste ovdje vec radili vjerovatno se znamo iz kucice :) uglavnom vi koji ste novi mozete ocekivati normalnu placu ja sam prosle godine imao oko 5 ove godine cu imati oko 6 makar to za more nije puno ali kod solarisa je super sto imate prekovremene sate i kada ste doma to vam je placeno ja sam prosle godine otisao raditi 22.6 radio sam do 31.10 i nakupio sam 2 mjeseca prekovremenih to mi je jos nekih 8 milja....tako da ja sam super zadovoljan...samo smjestaj je po meni jako los...nas je bilo 12 u sobi pa mozete misliti sta je to :)...uglavnom sretno vam bilo kada dodete i vidimo se :)
2014 03 19
Meni se na kraju nisu javili poslije razgovora. Frendicu i dečka su zvali... Da bi me prije 3 dana nazvali sa pitanjem "da li možete sutra počet radit?" Ja sam bila sva zbunjena, reko niste me ni obavijestili da sam prošla. Njima je ono na razgovoru "nać ćemo vam neki posao s konobarima, javit ćemo vam se" bilo kao dovoljno... Pa nisu me obavijestili ni koje točno radno mjesto bi dobila, ni o plaći ni ništa. Kao zaboravili su, mislili su da se samo njih čeka, lol- Na kraju sam odbila jer sam u međuvremenu našla drugi posao.
2014 04 03
Zajam ponuda . Biste li riješiti svoj ​​financijski problem? Trebate kredit ? Vi ste odbijen od strane banke , a želite dobiti kredit kako bi zadovoljili svoje potrebe za bilo kakve ? Nema problema. Bez obzira na svoju financijsku situaciju . Nudim hipoteka, komercijalne kredite , međunarodne zajmove , osobni zajmovi i krediti Ekskluzivno Obrazovni kredita. nudim kredite na raspolaganju partnerstva , drugih javnih i privatnih , i mnogi drugi . Ja sam na raspolaganju kako bi vam dati bilo koji zajam , nekretnine , financije i još mnogo toga. J ponuda i duge i kratke kredita pojam . Kontaktirajte me danas i dobiti prvoklasne financijske usluge : E mail : [email protected] [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 05
Bila sam jucer na razgovoru na birou,imam dvije godine iskustva kao konobarica,prijavila sam se za konbarenje u kafiću,ali nabrojala jos 4 drugih stvari koje bi radila!Malo su ne ispitali,i rekli da ce mi javiti,poslati odgovor na biro!Postoji li mogucnost da me prime,da li je netko imao takvog iskustva? [:tuzan] [:tuzan]
2014 12 11
ima dojmove iz solrisa sa ove sezone od cura koje su radile kao sobarice?
2015 08 24
kakva su vam iskustva sa solarisom? Ove godine sam tamo poslala molbu pa me zanimaju iskustva. Hvala :)
2017 03 03
Prima li Solaris i maloljetne osobe?
2018 02 04