Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Curke majstorice - molim pomoć

Nemojte mi se smijati, već smo očajni. Toalet nam je zaštopan već 10 dana i ne znamo više što da radimo. Usula sam cijeli wc net preko noći, ništa. Mama pokušala s rukama, nije našla ništa. Sajla dugačka - ništa, cijev je valjda u obliku slova U, tako mama kaže. Usule 2 litre solne kiseline - ništa. Kupile ona sredstva što razrgrađuju sadržaj septičkih jama, potrošile cijelo pakiranj, svaki dan ubacivale po par komada i opet ništa! Ima li tko kakvu ideju??? [:place] Da je opstrukcija cijevi, tješim se da bi curilo kroz zid jer sam u zgradi, curilo je susjedi 2 kata niže kad je puklo. Potrošila sam preko 100 kn na sredstva, a mogla sam si nešto kupiti na krpicama [:place] [:place] [:place]
2014 02 20
pa najbolje pozovite majstora ili neku stručnu osobu u vezi toga [:smijesi]
2014 02 20
Pa ja iskreno mislim da ti tu može najbolje pomoći domestos, ali onda ga moraš uliti svuda, i u umivaonik, kadu(tuš) i ako imaš dolje u wcu onu "šahticu" to moraš otvoriti i sve očistiti, pretežno to bude od dlaka, od kupanja, pa se onda one zapetljaju. Meni je tako bilo, pa mi tata došao i izvadio iz te šahtice svega i svačega, ugl. same dlake. Kako se kupaš, opada kosa i to se sve nakupi.
2014 02 20
crijevo u cijev i pustiti vodu, pritisak bi trebao to izbiti, tako smo mi. nama je izbijalo u kuhinji odsarafili smo odvod nagurali gumeno crijevo dokle ide zatvorili okolo nekim starim krpama i pustili vodu jedino tako smo uspjeli isto sam potrosila masu novaca na te proizvode za odstopavanje. najgore sto je ta kiselina ostala u cijevima pa moras paziti jer dok ne probije pritisak to se sve vraca na rupu. znaci stara odjeca koja se smije unistiti i paziti na oci i lice.
2014 02 20
Laiila mi smo imali nedavno sličan problem s odvodom u kuhinji. Kad više ništa nije pomoglo (a probali smo i sa onom dugom sajlom na zavrtanje), zvali smo servis koji je zadužen za zgradu. Ako opstrukcija nije samo do vašeg stana (odnosno problem je u vertikali, a ne u cijevima u vašem stanu), plaćanje može ići na pričuvu.
2014 02 20
pozatvarati sve odvode koji su spojeni da bude sto veci pritisak. da ne bi izlazilo na njima
2014 02 20
franka s wc-om to nije najgalantnije rješenje, a i odvod nije jednakog promjera.
2014 02 20
a ne znam više što da mislim, još nam je balkon pukao na pola neki dan i dio pao susjedi dolje, meni zid u sobi napukao, gradili su gore dodatan kat, a prije smo mi bili najviši kat. cijev na bojleru se spojila sa strujom, šta ti ja znam, sve izbilo i počelo curiti, susjedi procurilo dolje isto.i još je stara zgrada [:place] zvala bi majstora odmah, ali nemam više novaca, dok sam pokupovala sve i poplaćala, ode. voda ide, ali se školjka napuni do gore i otječe jako sporo. a kada sam sasula wc net ostao je gore do vrha školjke, nije bilo otišlo ništa, malo se popravilo sa kiselinom i tim sredstvima za septičku, ali dalje ne ide. najrađe bi uzela kantu vode i sipala, ali me strah da ne napravim poplavu
2014 02 20
Laiila ovo sve treba potegnuti s predstavnikom stanara, a dodatan kat građen bez dopuštenja i prijaviti.
2014 02 20
Slobodno pitajte predstavnika za nadoknadu troškova majstora.
2014 02 20
Laila ja sam dobila novac od grada kad uredujes kupatilo znaci citavo kupatilo renovirala prelozila racune sve i vratili mi novac imas to pravo 100% samo ako zivis u stanu na kucu nemas pravo samo stan ,,imate vi u vinkovicima to ..mi imamo zove se Labin stan ,,,, [:poljubac] pisi u inbox pomocu ti sve,,
2014 02 20
hanami slazem se s tobom trebala bi otici kod kucnog savjetnika i da on zove servisera i to ide na racun od pricuve
2014 02 20
ma taj kat je građen 90-ih godina i legaliziran naknadno, a predstavnica je vlasnica jednog od tog stana, živi iznad mene. prijavljen je već balkon i zid u mojoj sobi, kao i da mi je ispod prozora zid moka ri pun vode, rečeno je da će doći netko od upravitelja, ali još ništa. može nam sve pasti na glavu i ubiti nas kako stvari stoje pavapaulina, javim ti se u inbox [:poljubac]
2014 02 20
Meni je sam nejasno kako susjedi na istoj vertikali nemaju problema ako je to toliko duboko da se ni sajlom ne da riješiti.
2014 02 20
koliko znam, odvodi su odvojeni, imam onu rešetkicu na podu u kupaoni, ali svi ostali odvodi rade uredno, niti je bilo vraća tekućine, ni ništa... imam i suđericu s posebnim odvodom, odvod kod nje isto radi ok
2014 02 20
1 2 3 4