Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Problemi s č,ć,š,ž

Ovdje nije (opet) rijec o gramatici nego sam primjetila da kada se ova slova utipkaju u trazilicu, ne mozemo pogledati vise od 1 stranice stvarcica. npr. sad sam utipkala "ljubičasta" haljina, ispalo mi 8 stranica s 48 artikala, mogu pogledati samo jednu [:tuzan] a za "ljubicasta haljina"bude samo 50 rezultata(48+2, svi se mogu pogledati) [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] isti problem i s artiklima tipa "košulja" itd bilo bi zgodno da se to sredi ili da onda bar negdje pri dodavanju oglasa bude napomena da se pisu c, z i s u naslovima i opisima, jer ovo nije u interesu ni kupcima ni prodavacicama [:jezik]
2013 01 17
da to je i meni uvijek idem nešto tražit 1 stranica ostalih nema
2013 01 17
Kod mene to ne stvara problem, šta god da upišem uvijek mogu pregledat sve... [:sokiran]
2013 01 17
Ja sam ovo već davno spominjala u jednoj temi gdje smo iznosili probleme, no nitko nikad nije reagirao [:pospan] moram priznati da se slažem, to baš jako frustrira i trebalo bi se riješiti. to je neki mali bug, programeru ne bi trebao biti problem to ukloniti.
2013 01 17
ili kad u tražilicu napišem h&m.ovaj & je velik problem [:tuzan]
2013 01 17
vi koji imate probleme sa tim slovima, koje operativne sustave imate? (windows xp, windows 7...?)
2013 01 18
ja windows 7 ,a internet explorer 9 tako mi muž kaže [:jezik]
2013 01 18
Win7, IE9 preglednik (tu su problemi). S Mozilla Firefox nema problema.
2013 01 18
Ja sam na win7, firefox i chrome, nikakvi problemi. IE očito radi probleme... probajte browsati u chromeu ili mozzili (ionako su to najbolji browseri), dok ne riješimo kompatibilnost s IE-om...
2013 01 18
ja isto od kad imam novu verziju IE 9 ne mogu otvoriti forum, a dok sam imala IE 7 sve je stimalo tako da sad koristim crome
2013 01 23