Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pa za poludit !!!!!

Znači idem malo ja švrljati po krpicama, malo starke gledam, reko možda si kupim ako pronađem neke za sebe a da nisu preskupe. I upišem ja u tražilicu starke 39, kad ono svake 2 prodane, i tako na svakoj stranici dok nisam izlistala do kraja. Pa upišem ja starke 38, kad ono isti klinac [:frustriran] svake druge starke su označene sa PRODANO ... PA ŽENE DOKLE MISLITE VIŠE DRŽAT TE ARTIKLE ?!?! NISTE POPULARNE AKO DRŽITE OGLASE OD PRIJE VIJEKA VJEKOVA [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:place] [:place] [:place] ZATUCAT SVE [:boji]
2014 03 20
Da nacrtas i obojis i onda ne bi bilo dosta! [:frustriran] [:znoji]
2014 03 20
E užas koliko me sada to iživciralo, inače stvarno rijetko kada pretražujem tako, stvarno ne stignem nikada, i sada ajde reko uhvatim vremena da malo opustim mozak haha , i onda me to tako [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2014 03 20
isto je i sa elfs-om... 80% artikala prodano [:frustriran] draze bi mi bilo da ih niti ne vidim
2014 03 20
Ha ha toga imaš svugdje, kaj god ukucaš [:vrti] Ne mogu to shvatiti, zakaj neko tolko obožava držati prastare artikle, nek se vidi da su imale dobre stvari? Misle da to utječe na bodove, ocjenu kak god?? Koji gubitak vremena i živaca tak pretraživati [:frustriran]
2014 03 20
Pa ja kada vidim tako artikal par puta onako kroz mjesec dana, pa nema šanse da ću i pogledati na profil te osobe, ili ju pitati da kupim nešto od nje, pa to samo obija, kako ne razumiju [:boji] [:boji] [:boji] razumijem ovo da ne brišu dok ne dođe do kupca, tako i ja radim, ali 2-3 tjedna, pa i mjeseci stajanja artikla, pa kako im se već nije nakupila prašina [:hihot] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2014 03 20
Mene to uopće ne dira. [:kesi]
2014 03 20
katastrofa [:frustriran]
2014 03 20
Neki dan sam tražila traper jaknu,ista stvar [:znoji]
2014 03 20
najgore mi je kad stave nešto gore i ja pitam za tu stvarčicu i onda nakraju napišu da više nije na prodaju...u ova dva dana dva puta mi se to desilo stave i onda se predomisle.... [:znoji]
2014 03 20
najgore mi je kad stave nešto gore i ja pitam za tu stvarčicu i onda nakraju napišu da više nije na prodaju...u ova dva dana dva puta mi se to desilo stave i onda se predomisle.... [:znoji]
2014 03 20
Ako artikl izbrišeš iz svoje ponude on svejedno ostaje u tražilici.
2014 03 20
Dianaa je u pravu..neznam kako, zasto ali ostaje...
2014 03 20
Dianaa je,je ostaje,svi proani arikli ostaju u trazilici a odes na profil tamo ga nema [:sokiran]
2014 03 20
svi prodani [:kesi]
2014 03 20
1 2