Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Prehrana pasa - pitanje

S kojom hranom mogu zamijeniti eukanuba sensitive digestion hranu za psa s osjetljivom probavom u nižem cijenovnom rangu a iste kvalitete. Sada imam dva psa, oba pokupljena s ceste i ne mogu si više priuštiti tako skupu hranu. [:place]
2014 03 21
Najbolje da odes u pet centar i pitas tamo veterinara ili nekog
2014 03 21
u svakom slučaju ne prelazi naglo odjednom [:smijesi]
2014 03 21
Hvala Mybalm, mislila sam da netko možda ima iskustva. Jer znaš njih predložit će mi pet marki, a ovaj moj je izbirljiv.
2014 03 21
Ispisi si popis sastojaka sa eukanube i kad ti predloze 5 marki onda usporedi sastojke da budu sto slicniji. Reci im slobodno da trazis jeftiniju verziju toga
2014 03 21
Ja imam westica, taj je vrazje osjetljiv, i stalno smo na proplanu, na lososu.zadnje vrijeme uzimam ga preko neta u Slon-u, imali neku akciju vec 2 mjeseca, popust 10 posto na netu i dostava 5 kn. Pa ako hoces , pogledaj kod njih na stranici. I tokom prelaska obavezno mijesati jedno i drugo oko 7 dana da ne dode do proljeva.
2014 03 21
probaj sa K9 proizvodima....
2014 03 21
Trovet ti je odlična medicinska hrana za pesiće- al košta!
2014 03 21
jesi probala s BARF-om? ima i gastro - za one s osjetljivim želučekom....
2014 03 21
I BTW Eukanuba, HIlls i Royal Canin ti baš i nisu neka kvaliteta a skupi su.... kvalitetni su ti: Orijen, Acana, Taste of Wild Taste of Wid je kvalitetniji 3 puta, a jeftiniji od Eukanube, HIllsa i RC-a...... Orijen i Acana su od istog proizvođača - Acana ima manji udio mesa. Pitaj tester u pet shopu - da mu probaš dat da vidiš da li će jesti... Najjeftinije ti je naručiti na Zoo plus: www.zooplus.hr i velika vreća je uvijek na kraju jeftinija od male (cijene su na zoo plus i do 40% niže nego u petshopovima)...
2014 03 21
ja imam isto dva psa probaka sam razne , u Rijeci u pet centru bila je akcija pedigrea 15kg nekih 160kn jednom kupila i sad stalno i super dlaka prekrasna psi super a konzervice uglavnom kupujem u sloveniji i naravno tu i tamo im dam zelenjavice u papicu to vole [:hihot] [:hihot]
2014 03 21
super tema.. [:smijesi] ima li tko njemackog ovcara i sto mu dajete?
2014 03 21
Ova Eukanuba Sensitive Digestion je 12 kg ili 12,5 kg 480,00 kn u Pet Centru. Znam da Orjen ulazi red najboljih hrana ali on je i skuplji. Osim toga treba mi hrana koja je lako dostupna a ne da je 6 mjeseci ima a onda nestane pa se pojavi nakn nekoliko mjeseci i slično. Moj Tobica svaki put kad uzme nešto od Pedigreea dobije sraćkicu [:hihot]
2014 03 21
cure, a kupujete li kakve vitamine? ali da nisu u hrani, već kao neke kapi ili u poslastici?
2014 03 21
Ha moja prasica je otvorila teglicu meda s sjemenkama ( Sedam Tibetanaca - med s sedam vrsta sjemenaka ) i cijelu je proždrla [:ljut] i .........ništa joj nije bilo, nije povratila, ništa proljev ništa tvrda stolica , sad ima vitamina za cijelu godinu. [:smije] Niče ništa im ne dajem, ona jede povrće i voće a on ionako ništa neće.
2014 03 21