Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Aaaaaaaa.... Pomoć curke!

Pa jel to samo meni?! Uredim si profil tip top, ma presladak je bio... I ne mogu spremit! I tako već 10 min... Pa to je užas! Jel se to i vama događa i kako to rješavate?
2014 03 22
misliš na opis profila? ako da, i mene to ponekad zeza. npr.promijenim opis i onda kada želim vidjeti kako izgleda mi ostane isto. tek nakon par klikova po profilu mi se promijeni
2014 03 22
Presladak je bio.. [:smije] [:smije] [:hihot]
2014 03 22
evo mene sad malo zekalo s učitavanjem slika, ali ništa prestrašno bilo je par puta ono standardno: Ups nešto se dogodilo - Šta??? - pitam ja ???? [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 22
Da opis profila. A stvarno je bio sladak, stavila sam one emoji simbole, moze bit pa mi zbog toga nece.
2014 03 22
Sladji od mog ne moze bit! [:smijesi]
2014 03 22
e, možda ti ne želi primiti te simbole. meni od simbola prima samo one koji su u fondu arail (znam da sam zeznula naziv [:hihot] )
2014 03 22
Ej daisy ajde mi pošalji u inbox ili ovdje zalijepi ovo što imaš u opisu profila jer preko moba ne mogu pogledati do kraja, a zvuči zanimljivo... Ovako je trebalo to izgledati, zanemarite što piše... [slika:46999f1f-f9f6-4112-944c-f4257083784e]
2014 03 22
ako radiš i firefoxu, neće ti ni spremiti, do firefoxa je. u chrome-u ne bi trebala imati problema [:smijesi]
2014 03 22
Bilo bi dobro da svi ovo pročitate, jer je meni definitivno pomoglo. Dok prolazimo kroz sve što nam život priredjuje, neophodno je imati neki svoj kutak mira. Ja sam postupila po jednostavnom savjetu koji sam pročitala u jednom članku i napokon sam našla svoj unutarnji mir. U članku je pisalo: "Da biste postigli unutarnji mir, morate završiti sve stvari koje ste započeli". Onda sam pogledala po kući i vidjela sve stvari koje sam započela, a nisam završila. I jutros kad sam ustala: dovršila sam butelju vina, flašu rakije, kutiju apaurina, tablu čokolade i jedan do pola potrošeni joint. Sad se osjećam FENOMENALNO!
2014 03 22
He he jesi luda daisy!
2014 03 22