Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ispucana i osušena kosa

Evo cure morala sam otvoriti temu i o tome [:zaljubljen] znam da je to vjerojatno već 100 tema o kosi al eto da ne tražim.. Vidim da sve više i više cura se žali na ispucanu kosu koja ne raste...e pa i ja imam isti problem Kosa mi praktički cvijeta na vrhovima a i koliko god ju puštala uvijek je na jedno te istoj dužini... Znate kakve preparate ili bilo što da mi više nije takva ..? molim vas samo mi nemojte govoriti da se otiđem šišat...jer sam se sto puta ošišala pa opet je bila ista priča...
2014 04 02
brazilkso feniranje, meni je spasilo plavu jako suhu kosu, sad mi drži već 6 mj bez šišanja, a spasilo mi jedno 20ak cm kose :)
2014 04 02
To mi je najjače kad govorite da šišanje ne pomaže..Pomaže samo trebaš znati što sve smiješ stavljat na zdravu i ošišanu kosu :) Ja ti osobno preporučam sve prirodno znači prije svakog pranja stavi maslinovo ulje sa medom i žumanjkom pustiš da stoji 3-4h i onda ispereš.. Za brzi rast kose su odlični svi šamponi s kofeinom i najbolje je skuhat kavu i procjedit.Ono što ti ostane nanesi na vlazište i dobro umasiraj također ostavi što duže možeš [:smijesi]
2014 04 02
isto imam suhu kosu. skare, dobra maska, oil za vrhove. nije li oduran prizor vidit kosu koju treba za pola kratit jer izgleda ko da je logor prosla [:sokiran] [:smije] nema te duzine koju cu forsirat ako mi je kosa zrela za izrokat skarama
2014 04 02
Cipelo, neke furaju slamu, samo nek se vidi da one imaju dugu, nazovimo, kosu. A ono metla na glavi. [:hihot]
2014 04 02
u avonu ima super serum za vrhove kose [:smijesi] sad je na akciji za 25 kn
2014 04 02
ja se mučim s tim problemom godinama. što je najbolesnije, uvik mi je jedan čup kose suvlji od ostalih, tako da liva strana izgleda puno zdravije Ugl, u svim ovim godinama san skužila da je važno šišati kosu (jer ka što je neko reka, što će ti duga kosa, ako izgleda ka slama) i to radin sama, svaka 2 - 4 miseca (zavisi kad se sitin) ošišan koji cent. koristila san Afroditin šampon od koprive, ali od toga mi je bila još suvlja [:sokiran] , tako da sad minjan šampone, ali cilo vrime koristin Lorealov regenerator i odličan je. Također, nedavno san uzela pločicu za regeneraciju kose od Loko prirodne kozmetike, i već se vide rezultati, u smislu da izgleda zdravije i nije suha ka prije. nadan se da će uskoro početi i rasti.. [:kesi] Ali najvažnije od svega, bar meni, je piti puno vode. ja inače neman takvu naviiku, ali kroz jedno razdoblje san pila minimalno 1.5 tekućine i stanje se znatno popravilo.. btw jedan dobar period san stavljala maslinovo ulje na kosu, pa nije pomoglo..
2014 04 02
Taj avonov je meni slabasan..nikakav ucinak..a dograbila sam ga cim je izasao isto kostao sitno..jeftina a dobra stvar za suhu al beblju i guscu kosu je kokosovo ulje..ima ga u teglicama u biobio. Odlicna stvar. I prije pranja kao tretman i nakon pranja umasirat u kosu.
2014 04 02
za poticanje rasta kose dobro je kokosovo ulje ili ricinusovo ulje. Neki dan sam si kupila kokosovo i prije pranja kose ga umasiram u kosu, tjeme pogotovo i tako stoji neko vrijeme i poslje se opere. Navodno se kosa u godinu dana potpuno obnovi
2014 04 02
Kosa se unutar sedam godina obnovi u potpunosti.
2014 04 02
Meni treba nešto što će mi usporiti rast kose. Raste kao nenormalna. Istina je da se često šišam, ali ovo više nije normalno. [:smije] [:smije]
2014 04 02