Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

crtanje obrva!

Bok cure evo ja sam jedna od onih koje crtaju obrve ofc. ne one obrve nacrtane "markerom" nego one koje djeluju sasvim prirodno. Pa me jako zanima za sve one koje također crtaju koja su vam najbolje olovke ili sjenila ..? Neke finte za bolje crtanje ma bilo šta jer volim isprobavati različite načine crtanja :) [:smijesi] [:smijesi]
2014 04 22
Ja sam nedavno kupila od Essence sjenila za obrve. Uz to dobiješ i forme za iscrtavanje obrva. Jako sam zadovoljna ... jako postojano [:zaljubljen] [slika:e0ecc4d5-2e3e-4f78-a85e-26e95f288cfa]
2014 04 22
maybelline colour tattoo- 40 taupe essence olovka za obrve
2014 04 22
meni to nikako ne ide od ruke,a jako mi je lijepo vidjeti kad netko ima nacrtane obrve kao prirodne [:tuzan]
2014 04 22
evo ja crtam s manhattan olovkom i odlicna mi je a popunjujem također s essencesjenilom [:smijesi]
2014 04 22
Bourjois ovka za obrve savrsena!! Ja sam ih crtala do pred tjedan dana onda sam otisla na japansku i preporodila sam se:D
2014 04 22
malea94, kakva su ti iskustva s tom japanskom? boli? cijena? itd. detalje molim :)
2014 04 22
Boli dosta, nisam mogla usporedit ni sa cim jer nikad nisam isla na tetovazu ali mene je boljelo, suze su mi svaki cas navirale na oci. Super je cura koja mi ne radila stalno je govorila jos malo i zapricavala me pa je to nekako proslo. Zadovoljna sam za sada jako. Cijena je bila 500kn jos ovaj mjesec ima tu akciju, kasnije bude 1200-1500
2014 04 22
a gdje si to radila? znaci boli.. hmm...jesi se ikad pirsala mozda da usporedimo to dvoje? ja jesam, pa da mi bude lakse zamisliti :)
2014 04 22
Tretman je trajao sat vremena, savrsen oblik mije napravila. Ja imam obrve ali su rijetke pa ih je popunila i boja je plava kao moje kose. U pocetku je bila crna ali se kroz 3-4 dana ispere do moje boje. Morala sam 7 dana mazati s bepantenom obrve sad vise ne trebam. Sretna sam jer su napokon divne bez uljepsavanja:)
2014 04 22
Nisam pirsala, ovo mi ke bio prvi zahvat na tijelu:) A gle na pocetku ide bez anestezije i tada je neugodan osjecaj suzile su mi oci i par puta je stala, kasnije kad je anestezija pocela djelovati nisam toliko osjecala bol vec neugodan osjecaj struganja po kozi. Nista sto se ne moze pretrpiti samo sto nisam ocekivala da boli jer sve recenzije koje sam citala niko nije spomenuo bol:)
2014 04 22
Cura se nalazi u zg
2014 04 22
imas fotku da vidim kak to izgleda? u inbox :)
2014 04 22
Imam ostavi mi broj moba u porukama da ti posaljem na vacap viber ili ak imas fejs jer sam preko moba!
2014 04 22
malena daj na u inbox izreklamiraj malo, skupo mi je inace davat 200 eura za obrve ali ovo me primamilo malo...
2014 04 22
1 2