Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Ciscenje koznog namjestaja-pomoc

S cime sve cistite kozni namjestaj? Trebam pomoc! Jako mi ruzno izgleda garnitura jer izbljeduje. S cime je najbolje cistiti? Znam da ima svasta za kupiti ali vec sam probala sa svacime ali nije to to. Nema sjaja. Hvala svima na pomoci! ;)))
2014 04 27
Ima mlijeko u Lidlu za kožu,ja namažem garnituru s pamučnom ,mekom krpom( dobro utrljati) i poslije izglancam sa hulahopkom .Moja garnitura je tamno smeđa i sjaji se ko nova! Radim to jednom u mjesec ili dva. Radi se o pravoj koži.
2014 04 27
Ako nije baš jako uništeno za svakodnevnu prvu pomoć ili bar povremeno obične vlažne maramice za djecu [:jezik] prebrišete i bude o.k.čisto,uredno i sjajno
2014 04 27
Hvala! ;))
2014 04 27
Imam garnituru od prave kože jedno sedam osam godina i svako dva mjeseca je generalno sama očistim. Uzmem pamučnu krpu, najbolje pelenu, mlakom vodom i kvalitetnim sredstvom za suđe dobro operem . Naravno, krpu dobro ocjedim da koža ne bude previše mokra. Nakon kratkog vremena dobro namažem mlijekom za tjelo i pustim osušiti. Za moju kutnu garnituru vel. 3 x 2 potrošim skoro cijelo veliko Niveino mlijeko. Garnitura je svijetlo bež i nakon toga izgleda kao da je potpuno nova. Probala sam već gotova sredstva ali ovo je najbolje, vjerujte.
2014 04 27
Ja iman crne kožne trosjede,svaki vrag se vidi na njima [:vrti] Ali krpa od mikrofibre bez ikakvi dodataka(bez ikakvi sredstava za ćišćenje) čuda ćini [:smijesi]
2014 04 27
Kak su već cure rekle. Vlažne maramice - s njima pobrišem garnituru recimo 1x tjedno. A 1x mjesečno ju namažem s Niveinim mlijekom za tijelo i dobro poslije prebrišem s nekom pamučnom krpom da nije premasna (za sjest), ali i da izjednačim dijelove (ak sam negdje previše namazala, pa se taj dio posebno sjaji ili slično jer je tamnosmeđa, pa se na njoj to kuži).
2014 04 27
Ja imam bijelu od prave kože i katastrofa je koliko se prlja, s ničim ne mogu očistiti tragove od jastuka koji su tamni i počela je pucati koža na šavovima, morati ću prekriti sjedište s nečim da se ne uništi još više. [:frustriran]
2014 04 27