Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Super krečko

jel ima ko iskustva s njim? planiram kupit
2014 05 04
nemoj to kupovat jer ćeš se zajebat,rođakinja je to bila kupila i zeznula se, navodno da uopće nije onako kako se reklamira, brzo se začepi prskalica pa ne radi i 100 problema, a i bilo je nekoliko njih da su se žalili u emisiji potrošački kod bolje za tu lovu što bi dala za tu glupost plati profesionalne malere, bolje će odraditi posao nego ta stvar koju ćeš na kraju bacit u smeće
2014 05 04
pozz ja sam kupila prošle godine sličnu stvar i super je naravno da se malo začepi prskalica al ispereš običnom vodom i dalje bojaš .Bolje je od valjka jer kod bojanja s tim je sve ravnomjerno pobojano ...super je stvar
2014 05 04
Ja imam i nevalja!nakraju krecim sa obicnim
2014 05 04
Ja imam i nevalja!nakraju krecim sa obicnim...tratinchica upravu si
2014 05 04
Ne valja,zastopava se,ne prska kvalitetno,boju treba u potpunosti razrijediti i na kraju na zidu ima vise vode nego boje...a o brzini rada i kvaliteti da ne pricam...najjednostavnije ti je pick trakom sve oblijepiti kvalitetno,suvisno iz prostorije ukloniti i udri kistom uz stokove i sl.,a potom valjkom od plafona na dolje...brze,jednostavnije i kvalitetnije...
2014 05 04
I ja kupila krečka i raspao se nakon pola sobe! NI SLUČAJNO KUPOVAT!!!!!!!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:ljut] [:frustriran] žali bože para i živaca! [:place] [:place] [:place] valjak u ruke i na posao [:kesi]
2014 05 04
nisam probala, ali sam sobu opituras s obicnim valjcima/pinelima i malo krep trake za dan ako je ljeto ili dva ako je zima.
2014 05 04