Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Je li tako kod vas? Ormar se prazni...

... i sva mi je roba po krevetu, stolu i stolicama. Vršim selekciju, danas sam posebno radikalna i shvatila sam da će mi pola ormara završiti na krpicama, a pola u nekoj od humanitarnih udruga. Napravih kratku čaj - pauzu, pa me zanima: radite li vi takve kompulzivne čistke ormara? [:hihot]
2014 05 13
Svako toliko ...da! [:smije]
2014 05 13
uuuu ja sve trpam u ormar ovih dana, ali nikako da se proda, samo zamjene idu :)
2014 05 13
svakako mislim još dodati koju stvar no moram dovršiti čišćenje do kraja pa eko nekoga štogod zanima ima majica,košulja,čizmica....jedna haljina,el, aparat za pravljenje cigara .... [:smijesi]
2014 05 13
Ma ja sam shvatila da imam 7 jeans šorceva za ljeto. Išla sam logokom da su bili jeftini, ali stvarno mi ih toliko ne treba. Dakle - utorak je dan za fotkanje i stavljanje na profil :D!
2014 05 13
da,isto tako praznim i rjesavam se svega! nesto stavljam tu za prodaju,nesto doniram. vise niceg nije bilo u ormaru pa sam se prebacila na cijelu sobu i sad su na krpicama zavrsile neke stvari za koje ni nisam znala da ih imam niti od kud mi,npr novi zapakirani fotografski papir,jos je i cijena na njemu,90kn [:sokiran] [:sokiran] ,prazni cd-i,hrpa opreme za komp...
2014 05 13
Nisi jedina tincile, s obzirom na to kako "dobro" ide prodaja, ne da mi se niti vadit i slikat svu silnu robicu iz ormara [:smije]
2014 05 13
I ja svakih nekoliko mjeseci napravim baš veliku čistku ormara,ali uvijek sam nekako na 0,mislim,jesam dosta toga prodala,ali odmah i kupila..tako da nema tu sreće [:vrti] ali odlučila sam i tome stati na kraj [:jezik]
2014 05 13
imala sam proljetno čišćenje i iz ormara izvadila sve što ne planiram nositi i stavila na profil. [:zaljubljen] dosta stvari se smanjilo iz ormara,što je dobro.više prostora za druge krpice [:jezik] [:jezik]
2014 05 13
ma ja sam uglavnom u jedno te istom, vrtim možda desetak stvari koje svakodnevno nosim, ostalo stoji. i vidim da tu više nemogu ništ prodat, pa nemam volje ni slikat. prije su upiti frcali čim sam stavila artikl.
2014 05 13
[:smije] tako i kod mene, samo moji ormari puni i još jedna soba, prisvojila sam je samo za svoje stvari i nikada dosta, imam 22stranice ovdje, a to još nisam ni polovicu stigla poslikati, a ne vjerujem da budem i stigla pošto putujem [:hihot] [:vrti] dosta sam stvari podijelila i poklonila , ali uvijek ima još i još.... [:znoji]
2014 05 13
kriza je,baš se osjeti i na krpicama [:smijesi]
2014 05 13
Daaaa, ja ugl ili mijenjam ili ako išta zaradim, uskoro potrošim. Svakako, polako ali sigurno stavljam stvari na profil :)
2014 05 13
Često, obično kad odem u veći šoping onda spremam stare stvari, stavljam one skoro nenošene na krpice, neke dam prijateljicama, neke potrebitima.
2014 05 13
iskreno, ne praznim. na profilu su mi samo one stvari koje sam se teškom mukom odlučila riješiti. nedobog da mi nekaj iz ormara trebalo, a ja prodala u nekom naletu [:smije]
2014 05 13
1 2