Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

u cemu je fora

naime otvorila sam profil ima mjesec dana od ada niti jedan artikal nisam ovdje prodala cijene nisu velike pratim teme gledam sto se trazi ako to imam ponudim svuge se guram da me se primjeti i opet neide kako da se reklamiram da me se napokon opazi niti da itko pogleda a kamoli da kupi esto ako netko ima dobar savjet volila bih ga cuti hvala [:jezik]
2013 01 29
pa imas zanimljive robice al vecina kupi nesto sto im stvaaaarno treba ili se mjenjaju
2013 01 29
da za kupnju ako stvaarno netko nesto trreba ,ali vise se mjenjaju zbog obnove garderobe kao ja recimo hehe
2013 01 29
Mislin da su ti cijene ok!!! Mislin da ti je problem sta nemas povratnih informacija!!!! U zadnje vrime ima dosta prevara i cure se boje. Svi cekaju da neko prvi kupi! Evo ja sam kupila u cure Izabelaaa koja nije imala nijedan komentar i bilo me malo strah. Na kraju je proslo vise nego dobro!!!! [:smije] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2013 01 29
Mozda zato sto nisi za zamijene i zbog povratnih informacija posto nemas ni jednu!cure skicnite kod mene ima lijep i povoljnih stvari i za zamijene sam!
2013 01 29
recesija [:hihot] mjesec dana neprodaš ništa, zatim prodaš-pa neprodaš, sve zavisi tko šta traži :)) imala san i ja takvih perioda, a sad sam u tjedan dan izvršila dvije prodaje, happy me :))
2013 01 29
otkud ti povratne informacije ako si nov i jos uvijek nisi nista prodao... :/
2013 01 29
Ima nas jos.. interesantno da sam na njuskalu i na fejsu prodala hrpu toga gdje ni nema povratnih, uplate ljudi na račun bez dodatnih pitanja, a tu je toliki problem tih prvih par prodaja ocito.
2013 01 29
Znaš kako ja...Čekam.....čekam....čekam i čekam.... :) Samo polako :)
2013 01 29
Kriza je.. svi su više za zamijene... ma prodat ćeš nešto samo polako [:smijesi]
2013 01 30
Da i ja sam nova na krpicama,i evo već mjesec dana (možda malo više) ništa nisam prodala a inbox mi je pun. Znam da se ljudi boje prevare i da nas koče te povratne informacije,ali mislim stvarno da nije pošteno da nas se toliko izbjegava (pod nas mislim na nas nove). Ja k'o budala stalno slikam svaki predmet (dodatno) za koji imam upit,sve objasnim nadugo i naširoko i dosad sam samo od jedne cure dobila odgovor da joj ne paše,a sve ostale se nakon upita više ni ne jave. [:frustriran] I onda se dogodi da smo neke i isfrustrirane svime time i ispadnemo bezobrazne. A stavite se malo u našu kožu,nismo svi ovdje s ciljem varanja. I vi ste nekada bile nove [:smije]
2013 01 30
i ja dijelim problem :/ svi bi zamjene..a ja moram skupit nesto love :(((( grozno..da mi je inbox pun upita za prodaju koliko za zamjenu...nebi imala ni jedan artikl vise :D :D i da...te povratne info..grozota!!! tek jednu imam :(( a mogla bi ih imati 4 da su cure fer
2013 01 30
pa da ja sam ima dvije godine medu prodajom na faceu stavrno nikada bez itijedne greske koga je starh dam ime grupe gdje moze provjeriti sad sam tamo napravila totalnu rasprodaju jer stavrno vise nemam gdje s robom vecina cura se sokira i umori koliko toga imam [:smije] zato i ne vrsim zamjene jer jedno g se rijesim drugo donesem i tako nikada kraja stavrno ima puno prvaranta svakim danom nazalost sve vise ali tako je heheh nema mi druge nego da i ja čekam ,,,i čekam ,,,, dok roba ne istrune hahaha hvala vam puno podrsci sad bar znam da nisam sama
2013 01 31
A eto ja sve opširno kažem,dam podatke i skeniram potvrdu o slanju paketa kad ga pošaljem,tako da sve od slanja ovisi o pošti.Uvijek pitam na koji način žele da se šalje te time i odredim poštarinu. Ne želim slati paket prije nego novac sjedne na račun,možda to zvuči bezobrazno i svakakvo,ali nekako jedino tako imam pokriće. Jedna cura je poslala skeniran nalog o uplati ali sam svejedno čekala da sjedne novac na račun. Nadam se da to ne zvuči naprasito. [:sokiran]
2013 01 31
A da to za povratne ocjene. Ovjde se svi vode prema tome,pa nažalost mi s jednom ili nijednom možemo samo čekati bolje dane. :/ I ta jeidna koju imam je o meni kao kupcu [:smije]
2013 01 31
1 2