Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Sto napraviti?!

Zivim u zgradi na 3.katu,odmah u stanu ispod mene zivi mlada zena(30ak god) i ima velikog njemackog ovcara. Nje nema po cijele dane,a jadan pas zavija i cvili od 10 ujutro,a vidite koliko je sad sati. I oke,mislim si zena vjetovatno radi po danu,kad evo nje,dodje obicno oko 17-18h,proseta ga i opet ode i onda on jadan zavija CIJELU NOC. Pa srce mi se kida kad ga slusam,mozda je jadan gladan ili mora van ili pitaj boga sta,neki dan je zavijao od ponoci do 3 ujutro. Sad bih joj otisla na vrata i poslala ju znate kud sto maltrerira jadnu zivotinju,al naravno nema je. Sto napraviti,da prijavim to negdje ili sto? [:tuzan] [:ljut]
2014 06 13
To možeš prijaviti vetareinarskom inspektoru... I možeš pozvati policiju , kad bude tako zavijao... Ona će dobiti prekršajnu prijavu za nedržanje životinje pod nadzorom , a oni će o tome službeno obavijesti vetarinarsku inspekciju,.
2014 06 13
ne malttretira ona samo jadnu životinju,nego i susjede okolo...mislim da će ti prijava pomoć,jer ipak tu ima raznog remećenja i vas susjeda,,,
2014 06 13
Prvo probaj s njom razgovarati i objasniti što se s psom događa. Ako ne upali prijavi ju udruzi, veterinarskom inspektoratu ili policiji. Kad dobije kaznu, onda će vjerojatno mućnuti glavom.
2014 06 13
Tako je kaktus1308, ja po cijelu noc ne spavam zbog psa.. svakako cu to prijavit
2014 06 13
Policija neće napraviti kaznenu prijavu. Isti slučaj kod mene - žena u zgradi do nas - ostavi psa na balkonu (zatvori ga) i pas cvili, zavija i laje cijelu noć, obzirom da je noć stvara se jeka i cijeli kvart ne spava - od 1 u noći do 8/9 ujutro. Cijeli kvart ne spava vec 3 noći. Susjedi su se vec žalili - nema pomaka. Predstavnik zgrade pokusao srediti stvar - nema pomaka. Zvala se policija nekoliko puta; došli su, napravili zapisnik prijave, ali njoj ne mogu nista - tako su nam sami oni rekli. Rekli su nam da prijavimo udruzi za zaštitu životinja, da eventualno oni zajedno sa policijom mogu nesto napraviti. Danas ujutro smo prijavili udruzi za životinje, sad čekamo da vidimo ovu noć sto ce biti.
2014 06 13
možda da joj opišeš u anonimnom pismu da ti je ža psa,ali da si kao jedan od susjeda na samom rubu da joj pošalješ policiju,i može li najbolje odeliti negdi s njim... [:smije] [:smije] [:smije] ....sad se zezam,,,,ali imamo i mi jednog ludog--------- ispod zgrade...
2014 06 13
odseliti [:smije] [:smije]
2014 06 13
Mene vise smetaju ti tzv. ljubitelji zivotinja sto svoje bestije izvode da pisaju i kenjaju izmedju zgrada gdje se igraju djeca. Kakav je problem staviti pijesak na balkon pa da njima pod nosom obavljaju nuzdu?!
2014 06 13
[:frustriran] [:frustriran] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:frustriran]
2014 06 13
Pa odi do nje i reci joj, ja isto imam psa, i neki dan je lajao od 23h do 23.30h navodno, i zena ispod nas je dosla i rekla da ga nemogu tako ostavljat psa samog, da oni nisu mogli spavati, da su htjeli zvati policiju. Bolje da mi je rekla nego da mi je policija dosla na vrata a ja nemam pojma o cemu se radi.
2014 06 13
primir sve je to žalosno,ma nisu oni nikakvi ljubitelji pasa....mučitelji bolje rečeno,a kada mu još puste da neprekidno zavija danima,ma za poludjeti....
2014 06 13
najbolje je ne miješati se u tuđi život, i glumiti dušebrižnicu, već gledati svoj [:hihot]
2014 06 13
Odeš na internet stranicu i isprintas taj zakon o needekvatnom držanju životinja. U wordu napišeš opomenu tipa ako u roku 14 dana ne nađe odgovarajuci smjestaj za psa da joj slijeddi kaznena prijava bla bla odes na postu i posaljes joj. Ako neznas adresu ostavi joj samo u sanducic ili pred vrata. Sretno [:smije]
2014 06 13
@primir, zasto su nekim ljudima prve asocijacije na psa fekalije? ima mnogo vlasnika, znas, koji uredno skupljaju nered za svojim ljubimcima!!!
2014 06 13
1 2