Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

čime najbolje i najneškodnije očistiti štednjak?

štednjak je na struju, a mislim na one klasične crne okrugle plate, "ringle"; ne na one crne valjda keramičke ploče koje su nacrtane na tim sredstvima za to. ovo je onoaj materijal ko brus, laički opisano [:hihot] [:sramezljiv] [:zaljubljen] dakle, oni okrugli crni krugovi na štednjaku na struju - čim to najbolje održavati? tnx! [:kesi]
2014 06 26
Ja to imam u vikendici i polijem deterdžentom za sudje pomiješanim sa vodom i pričekam 10 minuta i onda uzmem onu finu žičanu vunicu i izribam za minutu:-D Neka mi netko kaže kako čisti staklokeramičku ploču???
2014 06 26
za čišćenje štednjaka preporučam ocat,bolji je od bilo koje kemije
2014 06 26
slazem se sa kockicom,ocat najbolji,tako ga ja čistim
2014 06 26
Najbolje su magic spužve, ima ih npr. u Offertissimi, povoljne, oko 7-8 kn. S njima se super čisti sve, samo s vodom i spužvicama, odlično, svakako isprobajte. [:smijesi]
2014 06 26
magis spuzvice' jesu to one koje sadrze vec neki sapun? ili samoobicne spuzvice?
2014 07 01
za staklokeramičke je najbolje kupiti strugalicu za staklo i lagano sastrzgati ono što se ne da oprati... a od kemije neko sredstvo za čišćenje roštilja - to je super kako otpusti masnoću
2014 07 20