Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Space bag inačice-vakumske vreće

Pozdrav svima :) Može li mi netko tko koristi ove vreće ili njihove jeftinije verzije reći kakvi su vam jorgani(popluni??ne znam kako tko gdje kaže :D) te deke i jastuci nakon što ih izvadite iz njih?Bojim se da mi jorgani ne izgube masu,oblik šta ja znam :D Ako tko ima neka piše iskustva.Hvala
2014 07 01
Ja imam neke live krive (ne originalne) space bagove i jorgani su mi svi super kada ih izvadim. Vec ih koristim nekoliko godina i nisam primjetila nikakvu promjenu ni na jorganu sa finim sitnim perjem, ni na onome sa krupnijim perjem. A koliko se prostora ustedi cisto budem odusevljena svaki put! [:zaljubljen] Jos unutra stavim i pokoji sapun pa mi jorgani bajno mirisu [:jezik]
2014 07 01
Mogu se složiti sa MarinaZulim. Popluni i jastuci su mi jednaki kao što su bili prije nego li su stavljeni u vreću. Stavljala sam i robu i s njom je također sve ok. Zbilja odlična stvar za uštedu prostora [:smijesi]
2014 07 01
Hehe hvala cure,ja mislim da ovaj moj nije s perjem,već ne znam s čim :D I ja sam kupila lijevu u ofertisimi za probu 16kn ispuhala sam jedan pa čekam da vidim hoće ispustiti ali definitivno smanjio se za 5 puta valjda :D
2014 07 01
Ja imam neke lijeve isto, ali su preloše, svaki put negdje pusti zrak i lijepo se sve napuše natrag za sat-dva. [:hihot]
2014 07 01
:D pa prošlo je sat vremena dva još nije haha još se nisu ispuhale :D
2014 07 01
Ja imam one vreće iz Offertissime i isto nema nikakvih promjena nakon što stvari izvadim van. Sasvim sam zadovoljna s njima [:kesi]
2014 07 01
I ja sam kupila 2 vrece u Offertissimi. Odlicna stvar! [:kesi] Moje su vrece proputovale 800km i ni jedna nije pustila (dok nije jedna vreca zarucniku pala iz ruke i ostetila se [:place] ). Prezadovoljna sam omjerom dobivenog i cijene. [:smijesi]
2014 07 01
SUper hvala svima kupiti ću još koju i manje ako nađem za robicu :D i spremam sve haha :)
2014 07 01