Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prijedlog u svezi "Nedavnih tema"

Ovako,imam ideju što se tiče ovog popisa "nedavnih tema" koje se pojavljuju s desne strane,a koje mi svi tako volimo.Naime,popis je veoma kratak,sastoji se od samo 8 tema i non-stop je zatrpan nekim aukcijama i akcijama,a bogami ima i nekih čudnih novonastalih hibrida između ta dva pojma. [:hihot] Pošto se navala istih ne može riješit nekim banovima predlažem da se poveća broj na recimo 15-20.Tako da se one prave teme više zadrže na listi i time budu aktualne.Cure će više komentirat i biti će zanimljivije. [:smijesi] Ovako, kada tema ode s popisa postane nekako nedostupna i često razgovori i rasprave zamru. Eto to je moj skromni prijedlog[:sramezljiv] ,a što misli ostatak ekipe?
2013 02 05
ja se slažem,aukcije su nas zatrpale! [:smije]
2013 02 05
Dobra ideja, iako mi se čini da će i onda sve biti zatrpano s aukcijama i akcijama [:hihot]
2013 02 05
Super ideja [:smijesi]
2013 02 05
Ja sam "ZA " [:smijesi]
2013 02 05
Slažem se [:zaljubljen] .
2013 02 05
super ideja! [:kesi]
2013 02 05
po meni, najbolje bi bilo da se te nedavne teme ukinu opcenito, jer se forum ni ne koristi kako spada pa cure rade nove i nove teme jer su njihove "zatrpane" ili se napravi 40 tema o istoj stvari(prevarantice, preprodaje i sl). umjesto da forum egzistira kao i svaki drugi forum- udjes u podforum, nadjes temu koja te zanima(samo jedna do odredjenog broja postova u njoj) i sve je na jednom mjestu. imam osjecaj da ove nedavne teme nekima sluze kao dodatni prostor za reklamu, a ne mjesto za raspravu. zato i 99,9% tema prestane biti aktivno cim se ne nalaze medju najsvjezijima, sto ne bi trebala biti poanta foruma
2013 02 05
dobra ideja.. [:zaljubljen]
2013 02 05
slažem se s lanom [:smijesi]
2013 02 05
Pa samo stistni na više i pojave ti se sve nove teme po redu.
2013 02 05
@lanazg-to bi bilo "right thing to do",ali gdje bi onda nestala zabava??Krpice ne bi više bile krpice,ne bi bilo više urnebesa,drama,zapomaganja "CUREE POMOZITEE",smiješnih aukcijo-akcija,itd. [:smije]
2013 02 05
ma bilo bi, ali bi sve bilo na jednom mjestu npr. umjesto "nedavnih tema" da budu direkt linkovi na podforume, kad su vec neke cure tak lijene(ili se ni ne znaju sluziti formatima koji nisu fb, ko zna [:jezik] )da malo procackaju postoji li vec negdje neka tema koja ih zanima. svega navedenog ce i dalje biti(ako im je zbilja potrebna pomoc i sl.), a ako nije, jezi ga cure, nema vise reklama [:smije]
2013 02 05
i meni se sviđa lanina ideja :-)
2013 02 05
može mala pomoć..kako se pravi nova tema? pokušavam skužiti ali nemam pojma
2013 02 05
1 2