Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi s tražilicom

Znači, upišem u tražilicu ''brušena koža'' i stranica mi izbaci naravno sve proizvode s tim tagom, OK. Odem na napredno traženje i promijenim grad u Zagreb da suzim tih 1188 rezultata pretraživanja i izbaci mi 0 rezultata a gore vidim da piše ''Tražim bru (Zagreb)'' i nije mi jasno zašto mi tražilica ''jede'' slova, tj. u čem je problem. Jel ja neš radim krivo il je to neki fail u stranici? [:place] Evo i print screen da vidite: [slika:92a38758-1fc6-4550-963f-7a3222b0a229]
2013 02 06
Sl. je i meni bilo,upisala sam Max&Co i pogledam i vidim da traži samo Max :/ [:ljut]
2013 02 06
i meni se to dogodilo, prikaze mi prvo da ima 118stranica, i kad prebacim na drugu sve nestane. ne sjecam se sto sam tražila,al isto mi je izbrisalo samo drugu rijec -.-
2013 02 06
Već je bila tema o ovome, uputili su nas da koristimo Firefox ili Chrome, grešku izbacuje na IE. Možda bi bilo pametnije da zapravo poprave taj bug, ali eto. Uglavnom, prebacite se na drugi preglednik ;)
2013 02 06
nisam našla takvu temu, nadam se da adminka neće biti ljuta što ponovo pitam isto [:kesi] najgore je to kaj koristim ili Firefox ili Chrome i opet me zeza :S
2013 02 06