Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Povratna informacija

Od iste cure san sad kupila drugi po redu artikal. Kad san isla ostavit povratni info nije mi dalo jer je vec prije ostavljen pozitivan komentar!!!! Ok aj to je vjerojatno zbog toga da se ne bi radile gluposti!!!! AL STA DA NISAN BILA ZADOVOLJNA??? Ima li ko takvo iskustvo??!!! Znaci da nisan bila zadovoljna da li bi mogla ostavit komentar???!!!
2013 02 12
Koliko ja znam, možeš ostaviti samo jedan komentar. Da nisam zadovoljna, vjerojatno bi ju prijavila [:jezik] Šta drugo možemo?!
2013 02 12
Mislim da joj možeš ostaviti negativni pa pozitivni i obrnuto.. ali ne dva pozitivna. [:zaljubljen] Probaj kod mene aj pa javi jel dobro mislim ![:smije] I možeš npr. negativni kao kupcu i prodavaču, a možda i tako pozitivni ali ne 2x pozitivni prodavač/kupac.
2013 02 12
e jesu ga iskomplicirali..al smo se mi nekako snasle :D neke cure suraduju puno puta,nema smisla da se ne moze ostavit vise povratnih,za svaki artikal koji kupis...
2013 02 12
Ha ha ha ha, ja sam željela ostavljati pozitivne...pa nisam mogla [:smije]
2013 02 12
mozes jedino urediti komentar pa tamo dodas ako imas nesto novo za rec :)
2013 02 12
A dobro!!! Sad znan!!!! Eto snasla san se i ostavila pod kupac!!! He he!!! Cura to zasluzuje!!! [:poljubac] [:poljubac]
2013 02 12