Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Trolanje i ribarsko prigovaranje

Dovraga,i to sam propustila [:smije] [:smije]
2014 09 25
Jezuš Marija, Cory išla buš u pako
2014 09 25
[:smije] uvik sam govorila da je Kafka 'priča za laku noć' za psihopate...
2014 09 25
Kroasan,nema vam druge nego da osnujete molidbenu grupu za mene.Možda se izvučem. [:smije] Nina,Kafka mi je grozan.Ali Gogolj je tek jeza na kvadrat.Nakon "Vija" nisam mogla noćima spavati.
2014 09 25
Evo, palim svijeću [:smije]
2014 09 25
Simulano osjećam kako me zli duh napušta [:smije] [:smije]
2014 09 25
Neće te napustiti, ne brini. Moje kolegice vještice i ja imamo zasjedanje na Kleku danas, pobrinut ćemo se da ostaneš na našoj strani [:jezik] Naravno, sve ste pozvane da se pridružite [:smije]
2014 09 25
Ako je neka medica u điru...možda bućnica,mortik prestanem čistiti mail i dovedem metlu u vozno stanje [:smije]
2014 09 25
Možda kakvi sektaši prate forum..sad će da te vrbuju [:kesi] ma neee, sad će se onaj čiča iz prvog posta uključiti na ovu temu na krpicama [:boji]
2014 09 25
Evo me, babe, letim i ja :) Dakako, medica je uvjet kako kaže kori
2014 09 25
Fakat ne kužim kako on ne kuži da ga netko sprda,da ne izdreči ovog mog na pasja kola i blokira ga [:smije] Bit će neki dobronamjeran čovo.A ne mi divlji Balkanjerosi.Neznabošci [:hihot] [:smije]
2014 09 25
Ne kuži čovik..vudu..objasni mu da ste normalni, prije.nego žrtvuje sve kokoške iz sela.. [:smije]
2014 09 25
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 09 25
Kad smo već kod vještica, ima neko selo u Africi (možda je to tako i svugdje tamo) gdje je dovoljno da netko kaže "ova žena je vještica" i izbace ju iz sela. Imaju i neko posebno selo gdje žive samo te prognane vještice. No može se saznati jednostavnim postupkom je li žena vještica: frajer kokoši odreže glavu i ako kokoš crkne na trbuhu žena je vještica, a ako crkne na leđima nije (ili obrnuto, ne znam). Vještica se može očistiti ako popije krv te kokoši. Eto, lud svijet
2014 09 25
Pomolimo se!
2014 09 25