Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

koliko puta

zanima me koliko puta vam se dogodilo sljedece; znaci dogovorite s nekim prodaju, date broj racuna, osoba kaze da ce uplatit i onda vam se nikad vise ne javi, vidite da je ta osoba cesto on line na krpicama al ne odgovara na poruke.Sad mene zanima u cemu je fora, jel to netko radi iz dosade, zlobe ili neceg treceg, te kako postupate u takvoj situaciji ili samo zanemarite [:ljut]
2014 09 28
Milijun puta mi se to dogodilo... [:ljut] A mislim da to ljudi uglavnom rade iz dosade... Ponekad sam ostavila neutralnu ocjenu, a ponekad ništa... Ovisno o tome koliko su me prethodno naživcirali i izmaltretirali... [:hihot]
2014 09 28
Koliko sam skuzila vecina cura se preracuna, pa previse toga rezerviraju, pa im je bed reci da odustaju! A neke su samo neodgovorne guske! [:smije]
2014 09 28
Uopće mi nije važno zašto,zato što je to čisti bezobrazluk,vozanje mene,tebe i drugih...kod mene ijepo piše da za takve stvari ostavljam negativnu,jer ako uzmeš moje podatke,dogovorimo sve i nestaneš,a pogotovo ako se idalje prijavljuješ i ne javljaš,znači da mene smatraš budalom,i ja velim,za to ostavljem negativnu.
2014 09 28
A da ne pričam o onima koje su uplatile nakon 2 mjeseca... [:hihot] Samo su me bezveze naživcirale jer nakon toliko vremena nisam imala pojma tko mi je uplatio novac na račun... [:hihot] I kome da uopće šaljem paket... [:hihot]
2014 09 28
Ah puno puta, ali navkla sam već, njihov problem nekulturno i bezobrazno, pa kad sam dala neutealnu , dobila sam negativnu, halooooo dok dođem do admina ajme, ne pišem više ništa neka rade po svojoj savijesti. Nisam tu da varam , stoga neću ni moliti da mi se brišu osvetničke ocjene. Produžim dalje i to je to. Moguće je da cure kupuju pomalo iz zabave "isprazni životi" dosada ima svašta. Minimum kulture je navesti, neću kupiti, nemam, predomislila sam se i svašta nešto. To što tupo šute je kulmin nekulture [:ljut]
2014 09 28
Ufff prestala sam brojat..svašta sam ja tu doživjela od nejavljanja do prodaje moje poklonjene robe po ogromnoj cijeni..
2014 09 28
U zadnje vrijeme nazalost sve cesce.
2014 09 28
Zasto ne ostavis neutralnu? I strpas je u temu 'uzimacice podataka'?
2014 09 28
evo ja već dva dana čekam odgovor na upit za jednu košulju....korisnica se uredno prijavi a odgovora nema [:sokiran] ...a kupila bih ju 100%
2014 09 28
Mishell-takve obicno stave artikl bez namjere da ga prodaju....
2014 09 28
[:place] ....ma kjarcu....budem ju još jednom pitala....valjda će se udostojiti odgovoriti [:tuzan]
2014 09 28
Mene je nedavno cjenjkanje od 20kn kostalo toga da je korisnica stavila artikl prodanim cim sam ju ponovo pitala za kupnju...
2014 09 28
punoooooooooo [:smije] [:smije] dosad bi moj profil bio prazan da su mi svi uplatili koji su uzeli br racuna [:kesi]
2014 09 28
nije u redu da, a jel vam se dogadja da vam ne ostavljaju povratne info? nekoliko puta mi se dogodilo, prodam nesto, jave da su dobile i da su zadovoljne, ja ostavim povratnu, ali ne i one [:tuzan]
2014 09 28
1 2 3