Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

najbolji lijek za izvuć se iz depresije je?

prošetaj i sebe počasti [:smijesi]
2014 09 30
evo jedan moj skromni savjet :P Svi mi prođemo takve faze.. ali istina je što kažu " u radu je spas!". Počela sam raditi poslove koje nikada nebi, samo da prođe vrijeme, bavila se hobijima koji me nikad nisu zanimali, čak sam se u nekima i pronašla dan danas, i s vremenom se navikla na drugačiji tempo i izvukla iz "te nesretne faze" [:smijesi]
2014 09 30
Spašavaju život? Jedino sam sebi čovjek može pomoći a lijekovima samo pomažemo farmakološkoj industriji da opstane
2014 09 30
Lijekovi su dobri i pomažu, ali za krizne sizuacije, nakratko, ili kad čovjek ima kemijski poremećaj koji utječe na raspoloženje tj psihu. Ovdje to nije u pitanju.
2014 09 30
za mene je najbolje sklapanje novog prijateljstva, a to mi se čini kao adekvatan savjet s obzirom na ovo što si napisala o svojim, već postojećim, prijateljima... razgovor, muzika, razgovor sa samim sobom o problem(ima) i mogućim rješenjima...
2014 09 30
farmakološkoj industiji??? to je neka nova rijec? valjda farmaceutskoj industriji [:boji] [:boji]
2014 09 30
Prozac, zyprexa i depakine u kombinaciji mene su uspjeli normalizirati u fazama bipolarnog poremecaja. Uzimala sam prozac najdulje, no u kombimaciji s druga dva navedena postignuta je normalizirana psiholoska slika u obje faze. Ta prividna, na neki nacin, euforija i sreca u 'down' fazi, spasila me i drzala na vedroj strani. I, da to najlakse prikazem, oni su me izvukli iz faze u kojoj sam se nalazila (logican zakljucak jest da kod psiholoskih poremecaja funkcije u mozgu ne obavljaju se kako spada zbog manjka odredenih kemijskih spojeva-koji se lijekovima nadopunjuju) No, oslanjati se samo na djelovanje lijekova nije cilj- uvidjela sam da sama kujem svoju srecu, a lijekovi su bili tu da mi pomognu :)) Eto, toliko od mene, a vama svima saljem puuuno pozitive i isprika ako sam najebala sve ovo tu [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 09 30
To što si trenutno neraspoložena nije depresija, razlika je ogromna. A prijatelje koje si spomenila su sve samo ne prijatelji
2014 09 30
Prozac bez recepta - euhealth24.com/hr/drug/prozac Nema tjeskobe, užasnog straha, titravih ruku, lupanja srca - puno sam sigurnija u sebe čak i u sitacijama koje bih prije izbjegavala pošto-poto.
2024 03 18
1 2 3