Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Lajkanje proizvoda

Nova sam ovdje i zanima što znači to sviđa mi se? Koliko vidim neki artikl mi ima puno oznaka sviđa mi se, a niti jedan upit za kupnju pa me zanima što znači to ljudima? Da li je to čisto lajkanje ili ipak ljudi stave proizvode u omiljene s nekom namjerom kupnje??
2014 09 30
Mene zanima kaj znaci ono: clana prati i clan prati? Kaj to znaci?
2014 09 30
e to i mene zanima, što znači kad me netko prati? i što znači kad mi netko lajka oglas?
2014 09 30
sve što lajkaš, kasnije možeš pronači kad klikneš gore na profil, pa dolje sa desne strane (ispod o meni..tko te prati..) [:smijesi] ..to ti je podsjetnik da kad ti sjedne plaća, na kaj ju moraš potrošiti [:smije] pratiš cure koje imaju tvoje veličinu, stil odijevanja, povoljne cijene, isti broj nožice, pozitivno iskustvo.. da ih kasnije možeš lakše naći (da vidiš jesu li stavile nešto novo..bez čega ne možeš živjeti..i tako to)
2014 09 30
to sviđa mi se je opcija preko fejsa,koju nažlost ne koristim,jer nisam prijavljena preko fejsa....a ovo tko koga prati,je ako vam se sviđa šta prodavač ima u svom ormaru,i želite pratiti njegova dodavanja novih artikala,da vam bude jednostavnije i brže naći ih tako.
2014 09 30
a tako to ide? ja sam mislila da ako netko prati ujedno odmah i dobije obavijest da sam stavila novu sliku.
2014 09 30
"Sviđa mi se" je opcija omiljenih, neke stavljaju u omiljene sve kaj otvore, nekima je to wish lista i slično. Praćenje je totalno bezvezno jer nema nikakve obavijesti da je korisnik stavio novi artikl nego eto, na jednom mjestu imaš sve korisnike koji su ti interesantini pa možeš brže doći do njihovog profila.
2014 09 30
Ima cura koje prate po par tisuća korisnika u svrhu reklame. Ja pratim samo jednu korisnicu koja izrađuje torbe pa sam ju na taj način spremila, a u omiljene stavljam ono što mi se sviđa i što bih možda kupila. Naravno, ne mogu sve to kupiti, ali mi je korisno jer vidim kada se nekom artiklu snizi cijena. Npr kupila sam haljinu za 90kn, a bila je 150kn.
2014 09 30
haahaaa....to mi nikada nije bilo jasno...kako ih stigne sve pratiti [:boji] .....neke prate po 3000 korisnika [:vrti]
2014 09 30
Kako u svrhu reklame? Zato kaj misle da će svaka koju prate pogledat njihov dućan i nekaj kupit? Jedna je rekla da na takav način broji koliko nas ima ovdje [:smijesi]
2014 09 30
Ako se njihovi profili pojavljuju na više mjesta, imat će i više pogleda pa tako vjerojatno i veću prodaju. Popularnost je bitna za prodaju. ;) A što ta cura broji? Ukupan broj profila na krpicama?
2014 09 30
ja sam vidjela da jednu curu prati par tisuća ljudi a uopće nema puno povrtanih i puno stvari
2014 09 30