Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

posao u inozemstvu, iskustva, švedska

Curke molim vas što više informacija, uskoro idem u švedsku raditi, pa bi vas molila što više informacija, ako imate nekoga od rodbine, prijatelja, da pišete sve što znate, uskoro odlazimo jaa i dečko, prijateljica mi je tamo pa idem preko nje, imam info da je teško naći stan, al me zanima sve ostalo, život tamo, poslovi, da li su ljudi koje poznajete ako su tamo da li su zadovoljni.. Ispričavam se ako sam temu napisala na krivom mjestu, ne znam gdje da pisem, pod koji podforum. Što više info to bolje, hvala [:smijesi]
2014 11 16
I mene švedska malo privlači :) Jel znaš jezik? Grozan mi je taj švedski
2014 11 16
Svi koji su tamo su preezadovoljni,bar ovi koje ja znam :) jezik je malo tezak ,ali ako imas volju naucit ces. Neznam kako je sad ,ali prije je bilo ako ides na tecaj jezika ,oni ti nađu posao , plaćaju smjestaj ,pa to poslije otplacujes natrag. Ugl 100 x bolje od HR
2014 11 16
imaš na forum hr emigracija švedska jako puno o temi
2014 11 16
Hvala cure na info :)
2014 11 16
Ninaniky ako možeš pliz ajde mi pitaj za info, ove koje poznaješ što su u Švedskoj
2014 11 16
Kroasan ne znam švedski jezik, ali naučit ću ga, znam engleski, za početak je to dovoljno koliko ja znam :)
2014 11 16
mislim da svim emigrantima daju tečaj jezika kad se usele u zemlju [:smijesi] i jezik uopće nije grozan kad se uđe u njegovu srž, baš suprotno [:sramezljiv]
2014 11 16
Imam sestru koja zivi u svedskoj vec dvije godine, za sve sto te zanima slobodno mi posalji poruku u inbox a ja cu se potrudit i odgovorit [:sramezljiv]
2014 11 17
Hvala curke na info :) malimaio javim s u inbox [:smijesi]
2014 11 17