Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

đumbir - jačanje imuniteta?

pozdrav curke [:smijesi] nedavno sam citala na krpicama o jacanju imuniteta đumbirom i sad to ne mogu pronaci [:tuzan] Ako netko zna kako ga koristiti molim nek napiše, hvala [:poljubac]
2014 11 18
ja ga naribam u vruću vodu pa pijem kao čaj, također ga koristim za smoothie, zblendam malo sa voćem i povrćem.
2014 11 18
Naribam ga pa pomiješam sa medom
2014 11 18
Ja narezem na tanke fete i prokuham minut,pa pijem taj caj
2014 11 18
Mozes ga koristiti i kao zacin ako volis paprenije :-)
2014 11 18
ja ga naribam,pomiješam s medom i svaki dan po jednu žličicu. Držim ga u frižideru..;)
2014 11 18
Tegla od kile domaćeg meda + naribani đumbir ( 20-30dkg) + jedan veliki nešpricani limun izrezan na tanje kriške sa korom Može se pustiti smjesu da odstoji nekoliko dana,ali može se jesti i odmah svaki dan ujutro i navečer jedna žličica
2014 11 18
ja ga narežem na sitne komadiće i prelijem vrelom vodom i pijem,u toku dana taj isti đumbir prelijem još 2 puta vrelom vodom i na kraju te komadiće i pojedem [:hihot] ,da ništa ne propadne [:smije]
2014 11 18
i ja ga naribam i pomijesam s medom,i s limunom i medom,imam 2 varijante [:smijesi] ali limun ogulim jer je kora gork,a ovako bude super
2014 11 18