Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

cudna tema...

ne znam koga bih pitala, a da ne ispadnem retardirana. [:smijesi] nego, dogada li vam se da vas bradavice bole/peku onako ko da su bas izirtirane od gurdnjaka? ili je to samo meni... [:sramezljiv]
2014 11 20
da nisi trudna [:sokiran] [:hihot]
2014 11 20
nije trudna...ima preosjetljive bradavice...pročitaj malo na portalima o tome...
2014 11 20
Na početku menstrualnog ciklusa da, to je normalno [:smijesi]
2014 11 20
nisam trudna, stalno mi je tako.. [:smijesi] opcenito imam jako bolne grudi, i pune kvrzica ,redovito idem na preglede od 17, godine, sad imam 24 , i doktor mi tvrdi da je to sve normalno, ali u zadnje vrijeme sam primjetila da me bradavice bas ko da peku..u pocetku sam mislila da je od pms.a ali eto, sad 100% mogu tvrdit da je od gurdnjaka iziritrano.. mah.. [:sramezljiv]
2014 11 20
hahah ma zezam te, to mi je prva asocijacija bila, ali naše cicke su pune svega uvijek i totalno nepredvidljive, kod svake žene drugačije...vjerovatno si jednostavno preosjetljiva, a ak dr kaže da je ok, on super...ja sam u 23oj imala teški oblik mastitisa koji je i doktorima bio vrlo nejasan, pa ono...čudna ta naša mala loptasta bića [:smije]
2014 11 20
ma,, dode mi da ih odsjecem [:smije] ma probala sam googlati prije otvaranja topica, i prvih 10 poveznica je bilo bol bradavica tijekom dojenja [:hihot] bar da sam trudna pa da znam da ce prestat [:jezik]
2014 11 20
jednom je moj dragi prao veeeš i stavio je preeeviše omekšivaća i kad sam obukla piđamu mislila sam da ću izluditi.. svrbile su me da sam si ih htjela odrezati [:sokiran] [:hihot] čim sam se presvukla i ponovno otuširala sve je bilo ok možda je deterđent kriv
2014 11 20
cak mislim da je i kod mene moguce to , a vidis nije mi palo na pamet [:smijesi]
2014 11 20
budem probala omeksivac promjeniti, ako ne upali odo kod doktora [:zaljubljen] sad bar znam da sam normalna [:jezik]
2014 11 20
probajte nositi samo pamučni grudnjak.Meni osobno smeta sintetika [:smijesi]
2014 11 20
necu ja najbolje nikaki grudnjak nositi [:jezik]
2014 11 20
Smrt grudnjacima [:smije]
2014 11 20
promijeni i smanji količinu omekšivaća [:smijesi]
2014 11 20