Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zubni konac

Nedavno sam prvi put u životu koristila zubni konac. Morala sam jer mi se zubni kamenac brzo nakuplja (zbog tog imam bolest zubnog mesa, krvarenje desni itd.)i ne mogu s četkicom dobro zube očistiti. Imam vjerojatno jako osjetljive zube i moram ih nakon svakog jela očetkati. Koristite li vi zubni konac? Ima tko sličnih iskustava? [:smijesi]
2014 11 22
Koristim skoro oduvijek zubni konac.. Nekako mi je to u navici. [:sramezljiv]
2014 11 22
koristim, prvo sa zubnim koncem pa onda sa četkom, zubi su mi dosta uski i jedino konac mi diže sve između zubi.
2014 11 22
Mislim da će i meni postati. Koju marku koristiš? Ja sam kupila u DM-u dvije vrste. Neki antibakterijski u metrima zeleni je i neki na nekim štapićima 32 komada dobiješ. Valjda sam dobro izabrala. [:smije]
2014 11 22
Ana tako je slično i kod mene. Ako ih ne koristim opet će mi zubno meso i sve ostalo nastradati. :-( Samo me zanima baš koristite svaki put kad pojedete pa perete zube ili jednom dvaput dnevno?
2014 11 22
Koristim taj zeleni antibakterijski iz DM-a, njihova robna marka meni je skroz ok. Kad god sam u prilici poslije jela flosam zube, to mi je nekako neophodno postalo.
2014 11 22
jednom dnevno, samo prije spavanja, kupim u dm-a one njihove, najjeftinije su, svejedno nekad plave nekad zelene isto je, i odlične su, konac je konac glupo mi je davat previše para za takvo nešto jer sve imaju isti učinak.
2014 11 22
sanja85 - koliko dugo ti traje taj zeleni? A vidim da negdje piše da nema voska, negdje ima. Koja je razlika ? [:sramezljiv]
2014 11 22
Probala sam razne, DMov zeleni mi je naj. Koristim 1x dnevno tj navečer nakon pranja zuba za dodatno čišćenje. Po potrebi onda još malo očetkam, ovisi što sam jela taj dan [:hihot] Traje mi dugo..
2014 11 22
Isto dm-ov, al ih mijenjam..
2014 11 22
OK, hvala na savjetima. [:smijesi]
2014 11 22
Traje poprilično dugo, a koristim ga barem 2-3 puta dnevno,. Mislim da nisam probala te s voskom, s ovim sam skroz zadovoljna.
2014 11 22
Imam identičan problem kao što si napisala.Također koristim zubni konac taj zeleni iz DM-a i zadovoljna sam. Preporučam i četkicu curaprox,ja kupila na preporuku zubarke,košta 30ak kn i odlična je,ima tanke "dlake" pa se uvuku i ispod zubnog mesa i dobro očisti zube..
2014 11 22
Koristim Curaprox zubni konac, pokazao mi se najbolji, imam dosta zbijene zube pa mi ih je većina predebela i rascufaju se dok čistim. Ovaj je tanki, čvrsti i mogu između svih zubi očistit. Također koristim Curaprox četkicu s najmanje vlakana (1560), one s više vlakana su mi premekane. Ponekad uzmem interdentalnu četkicu, al ipak mi je konac draži. Btw, ovaj vikend BIPA ima 30% popusta na sve za njegu zubi [:smijesi]
2014 11 22