Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija grudi

Da malo razbijem teme s aukcijama i prevarama. Zanima me dali je koja od vas povećavala grudi, gdje, koliko je koštalo,izgledaju li jako umjetno, koliko traje oporavak i kako ste zadovoljne. Ja nikad baš nisam bila oduševljena svojom sirotinjim a mislim da ću ostati poslije dojenja i bez toga. Želim to za svoj gušt, da imam što staviti u badić (ništa preveliko-jedan broj, jedan i pol [:sramezljiv] )
2014 11 22
Hmm...u starnoj zemlji to najbolje naprave npr njemacka,cula sam da su tamo jako dobre preporuke,a cijena je bas zabiberena al ti je onda zagaratirano da nece biti nikakvih komplikacija niti nekih kontrapojava [:zaljubljen]
2014 11 22
Hha super tema. Moj mali cica i to samo jednu. Sad mi jedna velika, a druga mala [:hihot] . Smijem se sama sebi. Bile su mi taman kad sam dojila prvog sina,ko zna možda bi se i odlučila malkice povećat [:smijesi]
2014 11 22
cickeee [:smije] [:smije]
2014 11 22
Kolegica mi pričala da u Srbiji je to kao kod nas umjetni nokti. Žene bez pardona malko povećaju cice. Njoj je pričala medicinska sestra koja radi na tom odjelu da nije samo tak. Povećaš i to je to. Da moraš to masirat stalno da se nebi kvrge napravile,i da nije baš bezazleno.
2014 11 22
moja mama je napravila u Rijeci kod doktora Zambelli-a ...jako je profesionalan, sve pretrage je tamo napravila prije operacije... cice su joj pre prekrasne. [:hihot] a cijenqa je bila 3400 eura
2014 11 22
Mene najvise strah oporavka jer sam hiperaktivna, a kazu da moras mirovati i da dosta boli post zahvat
2014 11 22
Ja znam puno cura koje su u Zagrebu operirale i super zadovoljne.Nije mi ostalo u sjećanju da se i jedna poslije žalila. No, bilo je to davno i tada mi je bilo neugodno pitat detalje. Gledam cijene 20 000 do 25 000. Primaju i kartice...na rate [:hihot] . Voljela bi čuti nekoga tko je u Zagrebu radio s detaljima.
2014 11 22
ne boli bas toliko.. bar se mama nije puno zalila :) ... prvih nekoliko dana se drzi cvrsto stegnut povez oko grudi, dok se ne formiraju.... to sve doktori obajsne...
2014 11 22
Mislim da je oko 30000 tisućica, al nisam sigurna...i mislim da nema pravila, nekoj na kraju izgledaju super, a nekoj baš i ne uspije.....rizik je sve u životu!!
2014 11 22
jesam ja jedina koja bi vamo operirala nozne prste ? haahah
2014 11 22
Ja bi svoje smanjila, opterećuju me i rijetko kad ih volim... Sad vježbam kao luđak pa se nadam da će se smanjit barem malo... Nosim E košaricu, prekrasne su i ne vise i stvarno lijepo izgledaju ali ne podnosim kada imam menstruaciju pa me 5 dana prije počnu boljet i onda moram nosit grudnjak do negdje trećeg dana menge, pa ne mogu spavat na trbuhu, ne mogu podnijet da me bilo šta dodiruje i tak [:smije] [:smije]
2014 11 22
Srećo, to nema veze s veličinom [:smije]
2014 11 22
Ima veze s veličinom, što su veće, veće područje te boli [:kesi] A moje su isto velike i vise ko u babe, e da mi je e košarica i da ne vise, gdje bi mi bio kraj.., [:smije] [:smije]
2014 11 23
oo itekako ima [:smije] [:smije] Veće cice, veći teret i veća bol, nažalost. da je meni neka solidna trojka ufff
2014 11 23
1 2